Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lesznek ennek komolyabb...

Lesznek ennek komolyabb következményei, hogyan változtassak? 15/L

Figyelt kérdés
Mostanában ugy kb 5-órát alszok jobb esetben 6-ot.Nagyon későn fekszek ált. éjfél-hajnali 1 és 5-6 órakor kelek ezek váltakoznak.egyre fáradtabb vagyok állandóan fáj a fejem szédülök.Szerintem ezek összefüggésben vannak az alvásommal.Hétvégén sem tudom magam kialudni mert folyton felébredek gyakorlatilag óránként 8-órától.Mit csináljak hogy legalább hétvégén jobb legyen?Ha nem tudom akkor mien következményei lesznek a folytonos kialvatlanságomnak?
2009. okt. 15. 20:56
 1/6 anonim válasza:
100%
Ezt nevezik alvászavarnak. Azt tanácsolom próbáld ki, hogy este lefekvés előtt igyál meg egy kis langyos cukros tejet nekem segített amikor olyan idős voltam mint te. Nem történt veled valami? Ami miatt idegeskedsz és talán ez miatt nem tudsz aludni. Ha nem segít a tejes megoldás és továbbra is fáj a fejed és szédülsz akkor azt javaslom, hogy szólj a szüleidnek és forduljatok orvoshoz.
2009. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy teljes kimerültség jöhet, nem kell sok idö hozzá, ami nagyon sok bajt okozhat, szervileg is meg agyilag is !!! probálj meg változtatni ezen az életmódon, 15 évesen ez kevés, legalább 6-7-8 orát kéne aludni
2009. okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:))
2009. okt. 15. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Ki kéne aludnod magad.


A citromfű tea is segít az alvásban, hoyg lenyugodjál, olódjon a stressz benned.

2009. okt. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Óvatosnak kell lenni az ilyesféle alvászavarokkal. Az ember 11 napig bírja ki alvás nélkül, ám az ötödik napon megőrül, és a 11-en meghal. Megnyugtatlak, te nem vagy ilyen állapotban. Ajánlom a kamilla teát, mert nyugtat.
2009. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen kipróbálom:)
2009. okt. 16. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!