Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi folyik velem lehet ebből...

Mi folyik velem lehet ebből komolyabb baj is?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hete elkezdtem szedni egy fogyasztó tablettát aminek Slimex a neve...15 mg-os...

Ettől a gyógyszertől nem fogom annyira kívánni az ételt és ha eszek is akkor kis mennyiségű falatoktól is jól lakok...Bevallom őszintén nem eszek hú de sokat sőt alig eszek valamit reggel egy kis péksüti aztán ha ugy van akkor megkívánok valamit és eszek főtkaját de azt is csak a negyedét...

Na most 1 hete elkezdtem nagyon szédűlni...

Ha ülő helyzetben vagyok és felállok akkor egy 10 másodperces szédülés tör rám ami néha olyan mintha el is sötétülne de nagyon rossz...Néha úgy érzem hogy nem érzem a testem sőt mintha kimenne belőlem minden...Nehéz leírni ezt érezni kell...

Na most nem tagadom,és 99% osan biztos vagyok benne,hogy azért van,mert alig eszek,de ha nem tudok mit tenni akkor mit tudok csinálni..Nem kívánok semmit se amit eddig imádtam arra különösebben rá se tudok nézni!!!!

Viszont elolvastam a mellékhatásokat mindent amit lehet tudni a gyógyszerről,de nem írtk ezeket amilyen bajom van nekem..!!!!

És most már egy kicsit félek mert már néha ha felálok akkor azon erőlködöm hogy össze ne essek!!!

Mit tudnék ezellen tenni,és ez szerintetek is azért van mert nem eszek???

Mert olvastam ilyen betegségről is hogy ha sokat szédűl az ember akkor annak komoly következményei lehetnek...!!!!!


Előre is köszönöm mindenkinek aki válaszol!!!


2011. nov. 13. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:

amit szedsz, azt nem ismerem, nem tudok hozzászólni.

Amikor nem ettem, csak minimálisat, amit leírtál, nekem is így volt. Tkp. ez volt az egyetlen, amiben megmutatkozott a koplalás. Nem voltam éhes, és más nem volt. (én csak nem ettem, nem szedtem semmit!) Ez a szédülés viszont erősen. Főleg, ha hirtelen keltem föl fekvésből vagy ülésből. Viszon elég gyorsan el is múlt mindig, de valóban nagyon kellemetlen volt. Amikor újra (fokozatosan) többet ettem, ez elmúlt teljesen, nyomtalanul.

2011. nov. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb tájékoztató írja hogy ha egyéb tünetek lépnek fel akkor azonnal abba kell hagyni a termék szedését,és rögtön beszélni kell az orvossal..

Nagyon sok fogyókúrás terméket azért tiltanak be,vagy azért ellenzik az orvosok,mert maguk sem tudják mit tartalmaz,mi lehet a mellékhatása..Amit le írnak az csak egy teszt,és sosem lehet tudni kinél hogy reagál..

Én szerintem nem a nem evés az oka(bár az is lehet) hanem a tabletták az oka ennek..

2011. nov. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Virág6 ***** válasza:
Csak nehogy az idegeidre is rámenjen a fogyás.Ha már szédűlsz az nem jó jel.Jó lenne ha abba hagynád a gyógyszert.A szervezetnek kell a táplálék.Én a fogyástól kórházba kötöttem ki,és nekem is ráment az idegeimre.Nem kívánom ezt senkinek,mit átéltem akkor.
2011. nov. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyik barátnőm is szedte de nem mondta hogy ő is szédűl tőle...

Holnaptól nem fogom szedni egy pár napot de viszont megpróbálok nélküle nem enni annyit és kíváncsi leszek hogy elmúlik e,mert akkor nem a tabletta,de akkor viszont nem tudom mi lehet,mert volt időszak mikor nem ettem sokat,de akkor nem éreztem magam igy!!

2011. nov. 13. 00:44
 5/7 Virág6 ***** válasza:
Na látod.Pont ott a lényeg.A nem evéstől szédűlsz.A szédüléstől után meg jönnek a további tünetek.
2011. nov. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Virág mondtad hogy ráment az idegekre...

Nagyon sajnálom és örülök hogy jobban vagy,viszont lehet hülye kérdés de ha folytatom és rám is az várna akkor mik a következményei?Mármint az idegekkel kapcsolatban hogyan veszem észre?

2011. nov. 13. 00:53
 7/7 anonim ***** válasza:
keveset eszel, lemegy a cukrod, vérnyomásod, azonnal hagyd abba a szedést!! nagyon veszélyes, akármilyen súlyú is voltál, hidd el az sokkal jobb, mint a koplalás!!
2011. nov. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!