Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megőrülök és félek, hogy...

Megőrülök és félek, hogy komolyabb baj van, szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon nagyon fáj a mellem...Olyan mint mensi előtt vagy közben és nagyon fáj feszült elmondhatatlanül..Ha melltartót leveszem akkor majd belehalok annyira fáj!!!:( 22 éves vagyok.

Elmegyek orvoshoz csak gondoltam addig hátha kapok választ ami egy kicsit megnyugtat...!!!


2011. dec. 7. 05:10
 1/3 A kérdező kommentje:

És hozzáteszem,hogy néha a hasam is szokott fájni egy picit olyan mintha megjönne!!!De most múlt el pár napja habár nem olyan volt mint eddig nem mensiztem annyit...

Tudom fogtok arra gondolni hogy lehet terhes vagyok adná az Isten,de a mensim előtt csináltam egy tesztet ami negatív lett...Lehet tényleg az vagyok csak akkor még korai volt a tesznek???

2011. dec. 7. 05:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Hormonális oka lehet, valami hormonzavar. Ha mellráktól tartasz, megnyugtatlak, az nem fáj, csak végstádiumban.
2011. dec. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont így indult a terhességem. De ettől még lehet más is, hormonzavar pl. Az orvos nem árthat, reggeli első vizeletből én csinálnék még egy tesztet a helyedben, hátha... Majd írj, mi lett!
2011. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!