Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzek! Mitől lehet?

Vérzek! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap este maszturbáltam, és utána elmentem wc-re. Akkor láttam meg hogy véres a bugyim, de csak pár csepp volt. De még azóta sem múlt el. Mi történehetett? Még szűz vagyok. Felsértettem magam, vagy átszakítottam a szűzhártyám? Miért nem múlt el még tegnap óta?

Nagyon meg vagyok ijedve. A menstruációm biztos nem lehet, mert az nemrég múlt el...Segítsetek!


2012. jan. 16. 15:55
1 2
 11/13 Comedian válasza:
Nyilván való, hogy az... Viszont azon az alapon, hogy ha esetleg nőgyógyászhoz elmennek, az már bizonyára számtalan ilyen esettel találkozott. Sokkal kínosabb egy probléma, mint elmondani az édesanyjának ill. majd a nőgyógyásznak, ha erre kerülne sor.
2012. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

nagyon nagyon köszönöm! :) szerencsére ma délelőtt elmúlt úgyhogy nagyon boldog vagyok! nem fájt, azért nem is rohantam rögtön dokihoz! Köszönöm a sok értelmes választ!

Még szép hogy ez ciki! egyrészt mert béna vagyok, másrészt mert picit ez az egész ciki :$

2012. jan. 17. 21:15
 13/13 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy ez megoldódott...de azért majd lassan ideje - nem kell sietni - keresni egy nőgyógyászt, akihez majd ha eljön az ideje el tudj menni. Most nem kell kapkodnod. van büven időd, kérdezősködj, rokonoktól, baránőktől, stb.

Én női nőgyógyászhoz járok, mert engem sokkal kevésbbé feszélyez egy női doki elött való kitárulkozás és meztelenkedés, mint egy férfi elött, de van akit ez nem zavar. A nő doki talán megértőbb is, hiszen neki ugyanazokkal a gondokkal kell, kellett megküzdenie, mint neked, beleértve az esetleges szégyellősséget is. Férfi ezt soha úgy meg nem értheti. Női dokikat már lehet szinte mindenhol találni.

2012. jan. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!