Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzek! Mitől lehet?

Vérzek! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap este maszturbáltam, és utána elmentem wc-re. Akkor láttam meg hogy véres a bugyim, de csak pár csepp volt. De még azóta sem múlt el. Mi történehetett? Még szűz vagyok. Felsértettem magam, vagy átszakítottam a szűzhártyám? Miért nem múlt el még tegnap óta?

Nagyon meg vagyok ijedve. A menstruációm biztos nem lehet, mert az nemrég múlt el...Segítsetek!


2012. jan. 16. 15:55
1 2
 1/13 Comedian válasza:
Mivel csináltad? Lehet hogy a szűzhártyád szakadt át. Úgy tudom, van akinek könnyebben átszakad; én erre tippelnék.
2012. jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az ujjammal. de a probléma hogy nem múlt még el. akkor el kellett volna már múlnia, nem?
2012. jan. 16. 16:02
 3/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és mióta menstruálsz?
2012. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

:$ még csak 15 vagyok :$

körülbelül 3 éve menstruálok, pár hónapja be is állt.

2012. jan. 16. 16:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Maszturbálástól nem szabadna ennyi ideig vérezned.
2012. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Körmöd nem hosszú? Nem az sérthette fel a hüvelyed?
2012. jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
elég hosszú volt! nem tudom mitől, de nem áll el! nem vélszes, de akkor is! Mit csináljak?
2012. jan. 16. 16:36
 8/13 Comedian válasza:
89%
Tegyél be egy tisztasági betétet, ha holnap is vérzik még, szólj anyukádnak hogy menjetek el orvoshoz. Bárkivel történhet ilyen. Nem kínos, ne aggódj!
2012. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne már kínos neki. Fájdalmat érzel egyébként? Piros vér ürül vagy inkább barnás? Mert ha barnás akkor előfordulhat h még a menstruáció utáni vér, mely egyszerűen azért ilyen színű mert már kevés benne a színanyag.
2012. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8.

Hogy ne lenne kínos! Ne mond hogy ezt nem érzed át?!

Ha nem érzel fájdalmat és nem erősödik, akkor várj 2-3 napot, addigra el kell múlnia. Ha nem, akkor sajnos irány a doki...

2012. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!