Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vérzek? Megfáztam vagy...

Miért vérzek? Megfáztam vagy mi lehet az oka? Nem tapasztaltam mást gondot! :S

Figyelt kérdés
Anyukám szerint megfáztam,de hát azon kívül semmi bajom, hogy vérzem egy kicsit, mint amikor már múlik el a menses olyan 4-5.nap. És most nincs meg, szóval nem értem. Lehet ez tényleg megfázás.. Nem kevertem össze a fog.gátló gyógyszert sem..Segítsetek!!
2012. jan. 14. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy megfáztál attól biztos nem vérzel. Ha felfáztál,akkor a vizeleted lehetne véres, szóval ha csak nincsnek vizelettartási problémáid, és egyben csúnya húgyuti fertőzésed,akkor ez a probléma nőgyógászati...én felkersném a helyedben a nőgyógyászt.szerintem
2012. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ovulálsz estleg?
2012. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A megfázás, meg a felfázás két különböző, de egyik se jár mindenféleképp vérzéssel.(a véres vizelet alhasi fájdalommal jár)

Még igen fiatal vagy, a mensi ilyenkor szokott még bogyó mellett is össze keveredni, egy pár csepp középidőbe.

Minden kép nőgyógyász vizsgálatra nem ártana elmenni, a meg nyugvás érdekébe.

2012. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kötözködésképp,de a véres vizeletnek egyátalán nem feltétlen velejárója az alhasi fájdalom.


A lényeg viszont, hogy jövő hétre iktass be egy nőgyógyászati látogatást

2012. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ovuláció előtt inkább. mert nekem úgy van, hogy szedek fogamzásgátlót, de vastablettásat, a 7 szünet napon szedem őket. 10 napja szedtem újra tehát még nem vagyok a 12-18. napban, az ovuláció idejében.

Most nagyon megijedtem,ugye nem lehetek terhes? Bocs ha hülyeséget mondok de ezt nem értem,hogy mi, és jövőhétre beiratkozom a nőgyógyászhoz.

2012. jan. 15. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!