Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most mi lehet? Miért...

Ez most mi lehet? Miért vérzek kakilás közben?

Figyelt kérdés
Talán egy hónapja volt hogy 5 napig nem tudtam kakilni,de már nagyon csikart a hasam.Próbálkoztam én mindenféle hagyományos én nem hagyományos hashajtókkal,de semmi nem hajtott meg! Hogy miért volt szorulásom,fogalmam sincs vagy azért mert irtó sok csokit ettem abban az időben vagy azért mert rendszertelenül táplálkoztam! A 6. nap megkönnyebbülés volt számomra,mert végre sikerült ürítenem. Viszont azóta állandóan vérzek kakilás közben.. ez mitől lehet?
2012. jan. 4. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sok mindentől vérezhetsz. Aranyér, repedés a végbeledben. Itt csak laikus válaszokat fogsz kapni. El kell menni a háziorvoshoz sürgősen, mielőtt vmi komoly bajod lenne!
2012. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Így van, ezt érdemes komolyan venni és utána járni.

Valószínűleg csak repedés okozza (főleg ha előtte szorulásod volt), de valóban lehet aranyér, polip, ami idővel elrákosodhat, de legrosszabb esetben akár rák is.

2012. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jaj neeeee! Köszönöm a válaszaitokat! De és ha mondjuk várnék még vele egy hetet,és ha elmúlik akkor jó lesz...
2012. jan. 4. 20:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ne várj, mert ha elmúlik, akkor is volt valami oka a vérzésnek.
2012. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne várj vele! Meg gondolj bele van egy sebed, amibe ha kakilsz belemegy a széklet...ez baromira nem jó!!
2012. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De én úgy félek! Amúgy mi az a polip,mert én életemben nem hallottam róla? :/
2012. jan. 4. 20:47
 7/11 anonim ***** válasza:
2012. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 4. 20:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne féljél, én hasmenés miatt voltam dokinál. Elküldtek gyomor meg vastagbél tükrözésre is. Számomra ez volt a legfélelmetesebb vizsgálat, amit csak el lehet képzelni. Most, hogy túl vagyok rajta, nem félek semmitől :) Gondolj erre, amikor bemész a dokihoz! Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, nincs semmi komoly bajod és időben kezelteted magad.
2012. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy az erőlködéstől megrepedt egy ér a fenekedben. De mindenképpen jobb lenne ha orvoshoz mennél.
2012. jan. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!