Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Para vagy nem para?

Para vagy nem para?

Figyelt kérdés

3 hónapig szedtem a Diane35 nevű fogamzásgátlót. Mivel pont akkor szakítottam a barátommal,mikor meg kellett jönnie,ezért a következő adagot már menzesz után nem kezdtem el szedni. Aztán mikor már egy hete nem szedtem a gyógyszert, lefeküdtünk még egyszer..de védekeztünk természetesen. Meg is néztük a gumit,nem lett semmi baja.


De 10 napja mégis késik...


Ez mitől lehet? Meddig várjak? Tényleg befolyásolhatja ezt ennyire a gyógyszer?


Mostanában elég stresszes az életem,a fejem is sokat fájt. Összefügghet ez?


2012. jan. 9. 20:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Minden hormonzavar tünete szinte ugyanaz, így csak vérvételből lehet megállapítani.

Amúgy nekem is akkor fájt sokat a fejem mikor nem volt minden rendben a hormonjaimmal, a menstruációz zavarok detto(ugye ennyi idősen már be kelett volna állnia), az aknék.

Lehet felesleges lenne a vizsgálat, de nem árthat meg egy vérvétel

2012. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
én 6 évig szedtem a fogamzásgátlót. augusztusba hagytam abba, és abba hagyás után pár napra megis jött, aztán szeptemberbe is megjött de késett 5 napot, aztán októberbe is késett ,másfél hetet, novemberbe is késett. és novemberi mensi óta sehol semmi. voltam dokinál, meg laborba is de semmi. annyit mondott hogyha megjön kezdjem a gyógyszert ujra szedni. de meg se jön...:S 22L
2012. jan. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon jó...Akkor most 3hónap szedés miatt hónapokat fogok várni,hogy megjöjjön?:O
2012. jan. 10. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!