Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőmnek késik a menzesze,...

Barátnőmnek késik a menzesze, védekeztünk, de most para van, mennyi az esélye annak hogy teherbe esett?

Figyelt kérdés
már 4-5 napja késik, sokan azt mondják hogy azért késhet mert most nemrég kezdtük csak el a szexuális életünket, meg a stressz is közrejátszhat. ha jövő héten se jön meg, akkor már baj van ??
2010. dec. 4. 18:18
 1/8 anonim válasza:

hát...

ezt te tudhatod hogy aggódj e

védekeztetek?..

2010. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
benne van a címben hogy igen! egyszer próbáltuk gumi nélkül, de mivel nem volt sikosítónk, ezért nem tudtam betenni ! gumiszakadásunk meg nem volt.
2010. dec. 4. 18:25
 3/8 anonim válasza:

jah tényleg bocsi látom.

szerintem akkor nem kell aggódni..

max annyi h megnyugodjatok h elmegy nődokihoz...

de sztm nincs rá szükség

2010. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a hüvelybemenetéhez akár csak előváladék került az óvszer nélküli próbálkozásnál, akkor van esély terhességre, bár minimális. Ha késik, teszteljen, menjen dokihoz.
2010. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ha jövő szombatig nem jön meg akkor fogunk tesztet venni...

mikor próbálkoztunk gumi nélkül, előtte megtöröltem a cerkát, elővigyázatosságból, tudom hogy kb semmi az esélye de akkor is félek :S

2010. dec. 4. 19:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


És gumi nélkül NE csináljátok!!!!!!!!!!!!

2010. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mind2en 19 évesek vagyunk


de úgytűnik hogy nincs miért aggódni, mert ma reggel már hisztis volt barátnőm és ez már a jele annak h meg fog jönni :)

2010. dec. 5. 20:46
 8/8 A kérdező kommentje:
és megúsztuk :) ma végre megjött neki huhhh =)
2010. dec. 6. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!