Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőmnek már 3 napja késik...

Barátnőmnek már 3 napja késik a menzesze. Előfordulhat hogy teherbe esett?

Figyelt kérdés
17F vagyok, barátnőm 19 éves. Már ő sem, és én sem voltam szűz, mikor lefeküdtünk, először kb. 3 hete, most meg 3 napja. Már 3 napja meg kellett volna neki jönni a menzeszének, de még azóta se jött meg. Állítása szerint voltak már "görcsölési" azóta de még semmi. Védekeztünk óvszerrel rendesen, és biztos hogy nem volt lyukas, vagy hibás. Ondó szinte kizárt hogy került a hüvelyébe. Előttem 8 hónappal volt utoljára pasival, és azt mondja hogy máskor is volt már ilyen, hogy késett, viszont ha 5 napot késik, akkor már aggodalomra adhat okot. Lehet hogy mégis csak teherbe esett? Kérek mindenkit, hogy értelmes válaszokat írjon!:) Köszönöm:)
2011. júl. 4. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
400 ft egy teszt
2011. júl. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha védekeztetek rendesen és nem történt gumi nélküli közösülés akkor nem valószínű.

Nekem is késik, hasonló helyzetben vagyok, ilyenkor bennem is van félelem, mégsem riogatom ilyennel a barátom, vagyok annyira jófej...:)

2011. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél az igazság, vegyetek egy tesztet, akkor megnyugodtok.
2011. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

persze, védekeztünk rendesen, csak egy kicsit azért csak aggaszt hogy nem történt-e valami, ilyenkor azt hiszem hogy mindenkiben lehet egy kis félelem:) tesztet pedig a gyógyszertárban lehet venni?:)

köszönöm a válaszokat..

2011. júl. 4. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:

igen..

gyógyszertárban is lehet venni.

de Rossmann, Dm-ben is kapható !

2011. júl. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A leírtak alapján szinte biztos, h nem terhes. Tesztet érdemes venni - már csak saját magatok megnyugtatása végett is. A menstruáció gyakran késhet - hirtelen környezetváltozás, lelki problémák, sőt, egy erőteljesebb front hatására is. A teherbeesés amúgy nem is olyan egyszerű dolog, mint amilyennek sokan elképzelik!!! Nagyon sok dolognak kell együtt állnia egy sikeres fogantatáshoz.
2011. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt most csak azért osztom meg egy fiúval, hogy megnyugtassalak: nekem most legutóbb egy hetet késett (max 2-3 napot szokott, 23 vagyok), mert rengeteget stresszeltem-vizsgaidőszakom volt,közben bedöglött a laptopom, mellette meló... huhh. Szóval :) Késhet neki épp azért is, mert idegeskedik hogy késik. Ha védekeztetek, akkor tényleg nincs min enned magad. A görcsök meg arra utalnak, hogy hamarosan nem lesz oka az aggodalomra!
2011. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

16:05-ös: Ez azért nem egészen igaz "A teherbeesés amúgy nem is olyan egyszerű dolog, mint amilyennek sokan elképzelik!!! Nagyon sok dolognak kell együtt állnia egy sikeres fogantatáshoz."


Ugyanis ahhoz, hogy valaki terhes legyen, elég ha EGYETLEN EGYSZER lefekszenek egymással - és annyira nem ritka, hogy olyakor lesz valaki terhes, amikor semmi esély sincs rá!


A kérdezönek viszont üzenem, hogy naluk tényleg elég valószinütlen, de egy teszt mindenkinek megnyugtatás.

2011. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen a válaszokat, valamelyest megnyugtató hogy így vélekedtek róla, s mással is fordult már ilyen elő. Egy tesztet mindenképpen venni fogok holnap a biztonság kedvéért!:)
2011. júl. 4. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!