Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok, lehet para?

Breegooca kérdése:

Mit gondoltok, lehet para?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hét mulva kellene megjönnie a meneszemnek, tegnap mégis elkezdett fájni a mellem s görcsölni az alhasam, ma pedig nagy mennyiségű, híg, barnás-rózsaszínes folyást tapasztaltam...a barátommal együtt voltunk kb. 2 hete védekezés nélkül, max előváladék kerülhetett belém, de tudom, attól is lehetek terhes...és tegnap pont ilyesmit olvastam, hogy a beágyazódástól fájhat a pocak meg a cici...
2011. jan. 11. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Még menstruáltál mikor együtt voltatok?

Mert akkor nagyobb az esélyed vmi jó kis fertőzésre.

2011. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyugi.lehet hogy csak hamarabb fog megjönni azért fáj.nekem is szokot ilyen lenni.van hogy egy héttel előtte szokott fájni a hasam.ez normális dolog.
2011. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2 hete kb. pont elmúlt a menstruációd vagy még meg is volt, nem?

Mert szerintem akkor kicsi a valószínűsége a terhességnek, hiszen most van peteérésed (elvileg).

Ha most feküdnél le a barátoddal, akkor aggódhatnál, de mivel se peteérésed nem volt, ráadásul csak előváladék került beléd, ezért jó eséllyel megúsztad.

Persze lehet egy jó szextől spontán peteérés is...szóval azért teljesen nyugodt ne legyél.

És máskor legyen már annyi eszetek, hogy nem megszakítással védekeztek.

2011. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

karácsony tájékán volt meg, igen. mikor elmúlt, akkor voltunk együtt. köszönöm az eddigi válaszokat is. megvárom a következő esedékes menzeszt, aztán ha nem jön meg, akkor teszt...


és igen tudom, idióta vagyok, h megengedtem, de többször nem fogom...nem kell ez a pánik.

2011. jan. 11. 23:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, és elvileg az ovulációnak is lehetnek ezek a jelei, amiket leírtál. Mondjuk a cicinek elvileg nem kellene akkor fájnia, de simán lehet, hogy az agyad produkálja a jeleket, mert félsz a terhességtől.
2011. jan. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, már 3. napja fájdogál az alhasam...
2011. jan. 12. 21:23
 7/9 anonim ***** válasza:

azóta vmi?

és télleg..máskor gondolkodjatok. gondolom egyikőtöknek sem hiányzik még baba

és ha még mindig aggódás van menj el dokihoz

2011. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
dokihoz jövő héten megyek, úgyis fel akartam íratni eleve tabit...majd kiderül. menzesznek meg 1 hét múlva kell jelentkeznie. kiderül minden. csak...AHH félős vagyok na :)
2011. jan. 16. 00:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem többször előfordult, hogy fájt a cicim, érzékeny volt, az alhasi fájdalomról nem is beszélve menstruáció előtt, még az első szülésem után is.

Amikor második gyerkőcöt terveztünk, ezek a tünetek párszor be is csaptak és aztán jött a csalódás, hogy már megint nem sikerült.

2011. jan. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!