Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gondot jelent ha még nem...

Gondot jelent ha még nem menstruálok?

Figyelt kérdés
15 éves, koromhoz képest eléggé fejlett lány vagyok, de még nem menstruálok. Valamikor egy éve menstruáltam utoljára, de akkor is nagyon kevés jött. Azt olvastam, hogy a menstruációt megelőző egy hónapban több váladék hagyja el a női testet. Nálam ez már többször megtörtént, de még mindig nem menstruálok. 5 hónap múlba 16 leszek és kezdek attól félni, hogy valami gond van.
2012. jan. 6. 13:30
 1/4 bánomisén ***** válasza:
Elvileg az első menstruációnak 16 éves korig illik megérkeznie, de ahogy olvasom, te már túl vagy ezen. Érdemes lenne felkeresned egy nőgyógyászt, gőzöm sincs, hogy miért nem vérzel, jobb, ha szakember megvizsgál.
2012. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes lenne felkeresni a nődokit.
2012. jan. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak! Inkább menj nőgyógyászhoz, mert biztosat csak ő tud mondani.
2012. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mmT ***** válasza:

Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz.

Van olyan jelenség, h egy nőnek valamiért hónapokig megáll a ciklusa. Erre a doki felír vm gyógyszert, amitől megjön. Ha Te életedben még csak egyetlen egyszer menstruáltál, akkor meg plána keresd fel az orvost.

Anyukádtól utánakérdezhetsz, h a családban a nőknek hány éves korukban jött meg először - a dokit lehet érdekelni fogja.

2012. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!