Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem menstruálok? (...

Miért nem menstruálok? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés

6 évig szedtem gyógyszert, miután abba hagytam össze vissza kezdtem menstruálni, aztán elmentem nőgyógyászhoz, hogy ez miért van? mondta h valószínűleg a gyógyszer abba hagyása kevert össze odabent mindent.

Aztán azóta voltam laborba is meg csinált terhességi tesztet is és hát minden negatív lett... szoval nem értem. november elején menstruáltam és azóta se... csináltunk tesztet az is negatív így a terhesség teljes mértékben kizárható. Kiírta a gyógyszert ismét de nem tudom elkezdeni mert nem jön meg. de miért? aki volt ilyen helyzetben az írjon, fontos. 22/L


2012. jan. 3. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
a nőgyógyász a tüneteidet akarja kezelni, holott vélhetően a hormonjaiddal van gond, a hormonháztartásod borult fel a gyógyszertől. Menj endokrinológushoz, csináljon vérképet, nézze meg, hogy melyik hormon a ludas. Addig ne kezd el ismét szedni a gyógyszert, vélhetően nem tesz Neked jót. Háziorvostól, nőgyógyásztól kérhetsz beutalót endokrinológiára.
2012. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és csinálnak olyat dunaújvárosban?
2012. jan. 3. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!