Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15-öt betöltöttem, de még...

15-öt betöltöttem, de még mindig nem menstruálok? Ez baj?

Figyelt kérdés
Fehérfolyásom már 1,5 éve van, mostanában a mellem is kicsit nagyobb lett, szőrzet is megvan..
2011. dec. 22. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
anyumnak van egy ismerőse akinek 18 évesen jött meg, midenkinél máskor jön, ez nem olyan hogy ebben és ebben az időpontban meglesz, am ha már igy fejlődsz akkor előbb-utóbb ez is megérkezik :)
2011. dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, ráérsz :) Későn érő típus vagy, ennyi. 16-17 éves körül elkezdhetsz izgulni - vagy ha most is nagyon izgulsz, mondd meg nődokinak, ő megmondja, van-e gond.


Ha nincs, és tényleg csak későn érő típus vagy, akkor nagyon örülj neki, hogy még nincs :DD Csak a gond... :)))

2011. dec. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Későn érő vagyok, de azért már megjöhetne. Remélem nincs semmi bajom..
2011. dec. 22. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:
16 éves korodig ne aggódj. Utána menj el dokihoz, ha nem jön meg. Akkor sem biztos, hogy gond van egyébként, csak azért jobb, ha megnézi.
2011. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért ha egy éven belül sem jön meg a menstruációd, akkor el kéne menned orvoshoz!
2011. dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!