Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy hova mennyek nődokihoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most készülök először nőgyógyászhoz menni..De sajnos nem tudom,ez,hogy működik,és,hogy hova kéne mennem.... Szerintetek,h tudnám meg? Bunkó válaszokkal kérlek mellőzzetek!
2011. dec. 28. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Megnézed az önkormányzat honalpján hogy hova tartozol mondjuk, vagy megkérdezed a háziorvosi rendelőben.
2011. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vagy magándoki. Érdeklődni lehet a neten, ismerősöktől. Hugom is most volt először, a magándokihoz vittem, mert az SZTK-ás dokikról (tisztelet a kiívételnek)...nem mondok véleményt, én csalódtam bennük.
2011. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha elsőre mész, akkor mindenképpen női dokit ajánlanék...

A vetkőzés, terpesztés is elviselhetőbb...

2011. dec. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Attól függ és voltam női dokinál, de elég bunkó volt, és jobban fájt mint mikor a mostani magándoki vizsgált meg. Ráadásul a szülésemnél/illetve vetélésemnél is ez a női doki volt bent... nem kommentálom. Engem okolt, hogy beindult a szülés és később tudtam meg, hogy mindez azért történt, mert bár ő hallotta a szívhangot mikor beindult, de már le volt válva és több napja halott volt. A sövettant már nem tudták megcsinálni. Én ajánlanám a magándokit, mert a pénzért (8000ft- attól függ kihez mész) nagyon kedvesek és alaposak. Pedig az ember azt gondolná, hogy a női jobb, merthát nő. Na mindegy. Én a helyedben érdeklődnék melyik dokit ajánlanák ismerősök és csak úgy mennék el.
2011. dec. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is a női doktort javasolnám. Első alkalomra meg pláne!

Elég kellemetlen ez igy is, nemhogy még egy idegen férfi elötti vetkőzés kinjaival megtetézve...

2012. jan. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!