Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek, hogy zajlot az első...

Nektek, hogy zajlot az első menszesz?

Figyelt kérdés

Hol történt meg?

Vártad?

Megilyedtél?

Hogy montad el anyukának? Hogy fogadta?


2011. dec. 12. 14:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Hol történt meg? Nekem otthon,az első napon nyáriszünetbe.

Vártad?már vártam,hogy mikor fog megjönni,de ahogy megvan már nem.

Megilyedtél?hát kicsit.

Hogy montad el anyukának? Hogy fogadta? Hát munkába volt,és sms-t írtam neki.Hát örült "mostmár teis nagylány vagy"

2011. dec. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Makk Dorina válasza:

Hol történt meg: nyaralni voltam unokatesóméknál

Vártad: Igen

Megilyedtél: Nem inkább meglepődtem h milyen korai (11 éves voltam)

Hogyan mondtad el anyukádnak : msn-en először nem hitte el mert zgy mondtam neki hogy anya "nagylány lettem" erre ő húú ne mondd és akkor telón felhívtam és akkor amikor mondtam nekii akkor hitte el utána hivta az egész családot szuper volt...-.-"

2011. dec. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
100%

Hol történt meg? Az iskolában. Órán picit rosszul voltam, éreztem is valamit, de gondoltam hogy csak fehérfolyás. Szünetben lementem WC-re és... hát megláttam.

Vártad? Igen! Már nagyon, de ez természetes. azóta már alig várom hogy elmúljon.

Megijedtél? Nem. egyáltalán. Anyu már mindent elmesélt, elmondta hogy benne bízhatok, és hozzá fordulhatok ilyen kérdésekkel. Felmentem a terembe, mert a táskámban volt betét (anya mondta, hogy mindíg legyen, és ez így van!)

Hogy montad el anyukádnak? Hogy fogadta? : Berontottam a bejárati ajtón és elüvöltöttem magam : ANYAAAA MEGJÖTT!! ő meg örült , és azóta érettebben kezel. Akkor 12 voltam, és kívánok mindenkinek ilyen jófej és megértő anyucit, na meg boldo új évet is!

14/L

2011. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Neked is boldog új évet! Nekem is ilyen anyucim van,de a kerim még annál is jobb fej! Hát, ő aztán.......ő mondott el mindent.....
2011. dec. 30. 16:01
 25/26 anonim ***** válasza:

Hol:itthon

Vártam-e:Nem reménykedtem h még sokára fog megjönni

Megijedtem:Nem igazán inkább mérges voltam

Anyu:Szóltam anyunak hogy adjon betétet.Ő már számított rá mert reggel nagyon fájt a hasam de én nem gondoltam erre.

2012. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írsz! Én nagyon várom, és ha nekem jobban fáj, már kicsit gondolok, rá, de még nincs!
2012. jan. 3. 09:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!