Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek, hogy zajlot az első...

Nektek, hogy zajlot az első menszesz?

Figyelt kérdés

Hol történt meg?

Vártad?

Megilyedtél?

Hogy montad el anyukának? Hogy fogadta?


2011. dec. 12. 14:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Hol történt meg? uszodából mentem hazafelé...(még jó, hogy nem fél órával előbb :D)

Vártad? Nem, 11 voltam még csak...

Megijedtél? Kicsit, vagyis inkább meglepődtem.

Hogy mondtad el anyukának? Hogy fogadta? Ő vette észre. Meglepődött és adott betétet :)

2011. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Az uszodás nagyon furi volt! :D Ja, és igen szerencse, hogy nem fél órával előbb! Én 11 vagyok. Nagyon várom már.
2011. dec. 18. 12:47
 13/26 Minii Vikii ***** válasza:

Hol történt meg: Otthon. Észre sem vettem, nem éreztem semmit, nem is fájt semmim, sem akkor, sem előtte Hál'istennek.


Vártad: Kicsit igen, mert az osztályomból már mindenkinek meg volt, és nem akartam ,,kilógni a sorból" :D


Megijedtél: Nem ijedtem meg, de viszont furcsa volt :D Nem számítottam rá.


Hogy mondtad el anyukádnak, hogy fogadta: Épp a fürdőszobában voltam, és anyu pont akkor jött haza, én pedig mondtam neki. Ő pedig örült neki.:)


Hát ennyi.:)

14L

2011. dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Otthon voltam:reggel mikor felkeltem kimentem a mosdóba és észrevettem,hogy véres a bugyim.Mentem és mondtam anyának,hogy megjött.Anya örült neki,lezuhanyoztam és adott betétet. (NEM kell félni az elsőtől és attól sem,hogyan mondod meg az anyukádnak,mert ő az anyukád nem pedig egy idegen.)
2011. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ja és persze nem vártam.Egyáltalán nem számítottam rá.
2011. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
11 éves voltam,suliból jöttem haza és gondoltam,hogy megjött.Mire hazamentem tényleg megjött,jól éreztem.Anya mikor hazajött a munkából elmondtam neki.Nem ijedtem meg.13/L
2011. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:

Hol történt meg?

- itthon, még nyári szünetbe,


Vártad?

- vártam, az osztályból kb az 50%nak megvolt és hát senki sem maradhat ki semmiből :))


Megilyedtél?

- nem :) azt hittem hogy valami nagy csoda fog történni... de annál jobban féltem a zuhanyzástól... gusztustalannak tartottam még annyi idősen (11)


Hogy montad el anyukának? Hogy fogadta?

- nyáron pólóba és egy bugyiba alszok és mikor elmentem a tükör előtt észrevettem hogy valami piros ott lent :) szóltam anyának és rendesen hújongatásba tört ki :D kicsit vicces volt és utána rögtön hívta az egész familiát hogy a kislányból nagylány lett :) szóval szerintem jól fogadta :)

2011. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

1., Otthon este :)

2.,Hát már eléggé

3.,Egy kicsit....

4.,Kicsit nehezen,de sikerült és örült! :D És már majdnem sírt ....;)

2011. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Hú! Itt aztán már volt minden!
2011. dec. 20. 19:59
 20/26 anonim ***** válasza:

Hol? Hát, az iskolában..

Vártam-e? Nagyon nem..

Megijedtem-e? Nagyon! Rohadtul nem számítottam rá! Akkor meg csak negzedikes voltam..

2011. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!