Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek, hogy zajlot az első...

Nektek, hogy zajlot az első menszesz?

Figyelt kérdés

Hol történt meg?

Vártad?

Megilyedtél?

Hogy montad el anyukának? Hogy fogadta?


2011. dec. 12. 14:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Hol történt meg? Hát otthon láttam meg, de az iskolában.

Vártad? Nagyon.

Megilyedtél? Nem :)

Hogy montad el anyukának? Hogy fogadta? Nem volt otthon, telefonon hívtam és hát örült..


Látom nagyon várod te is B.N. :)

2011. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Az iskolában voltam,és hazafelé útközben éreztem,akkor már gondoltam hogy megjöhetett (11 voltam).Nem ijedtem,csak váratlanul ért egy kicsit.Anyának csak úgy megmondtam,hogy :Anya,megjött!Csodálkozott rajta először,de nem volt váratlan neki se.13/L
2011. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Otthon, pont újévkor (2010 jan 1 :DD). Nagyon nem vártam, azt szerettem volna, hogy minél később jöjjön meg. Nem ijedtem meg. Anyunak szóltam, hogy adjon betétet, csodálkozott rajta, de örült. :)


14/L

2011. dec. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Azon nem kell parázni, hogy hogyan mondd el Anyukádnak, és hogy hogyan fogadja. Egyszerűen mondd azt, hogy "Anya, menstruálok"! Hidd el, örülni fog neki, hiszen ez nagyon fontos egy lány életében. Kislányból nagylány leszel.
2011. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Igen, már én is nagyon várom. Az újév az egy nagyon szép dátum hozzá! :D Egyépként tudom, csak érdekelt nektek, hogy volt!
2011. dec. 12. 14:45
 6/26 anonim ***** válasza:

A suliban jött meg először (13 éves voltam). Elmentem a mosdóba és láttam, hogy sötét barnás, már-már véres lett a WC papír. Rá 5 percre éreztem, hogy valami nem oké és kikéredzkedtem a mosdóba (kicsit se lehetett fura, hogy az előtt 5 perccel is kimentem). Tettem be WC papírt, mivel már csak 1 órám volt a suliban, gondoltam elég lesz.


Hazaértem sehol nem találtam betétet. Felhívtam Anyut és mondtam, hogy mi van, erre mondta, hogy van a szekrényben betét. Szinte újjongásban tört ki Anyum a hír hallatán.


Akkoriban nagyon vártam, hogy megjöjjön, mert pár lánynak már megvolt, de azóta is átkozom a napot, amikor megjött. Iszonyat kellemetlen, mert eléggé erős a vérzésem,talán túlságosan is az.

2011. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ó, értem. Nálam, már van betét a suliban is. A wc papír dolog már nem történhetet meg. De szinte nálatok a suliban történt meg. Én azt szeretném, hogy otthon történjen meg, de mindig a legrosszabbkor jön! :S
2011. dec. 12. 15:51
 8/26 anonim ***** válasza:
nekem pontosan a nyáriszünet legelső napjának reggelére jött meg...nagyon megilyedtem:DDnem tudom miért:Dnagyon vártam hogy megjöjjön de már utálom hogy megvan...:((:/
2011. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:

Hol történt meg? Lementem a boltba, és mikor visszajöttem, éreztem, hogy nedves a bugyim. Tehát gondolom valahol odakint :D

Vártad? nagyon. azt hittem, baj van velem, hogy csak nekem nem volt meg az osztályból. aztán 3 nappal a 15. szülinapom előtt láss csodát... :D

Megijedtél? eléggé... és már nem is akartam annyira

Hogy mondtad el anyukának? Hogy fogadta? Egyszerűen csak elmondtam neki :)

17/L

2011. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Otthon történt, vártam, de egy picit megijedtem :)) rögtön odamentem anyuhoz és elmondtam, örült neki, hogy már ekkora lánya van :D
2011. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!