Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől változhat meg a menstruá...

Mitől változhat meg a menstruáció?

Figyelt kérdés
Előző hónapban 1 hetet késett. Most is kb. egy hete nem jött meg. Óvszerrel védekezünk a párommal.
2011. dec. 5. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát ha késik az nem jó jel. várj egy kicsit aztán teszt, főleg ha ez egyszeri eset. nekem rendszeresen volt ilyen összevissza..tabival állt be csak.
2011. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A tabletta nem állítja be!!!! Kikapcsolja a ciklust és egy műt csinál. Az nem beállítás...


Egyébként sok minden hatással lehet rá. Testsúlyváltozás, stressz, hormonális probléma...

2011. dec. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Híztam 3 kilót. :D Attól lehetséges? Mert a terhesség kizárt, mivel mindig védekezünk, és nem történt baleset. Viszont visszatérő felfázásom van. Ettől lehet? Vagy esetleg ez nem felfázás, hanem valami más? :S
2011. dec. 5. 22:14
 4/13 anonim ***** válasza:

a gumi se 100% én a tabinak sem hiszek. nem egy tesztet csináltam már alatta, biztos ami biztos alapon. de természetesen nagyon kevés esély van rá h terhes lennél :)


nekem tökéletes megfelel a beállítja kifejezés előző válaszadó.


felfázástól is simán csúszhat!

2011. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy a felfázás az oka. Most a napokban kell megjönnie, mert az előző hónapban késett egy hetet. Lehet, hogy már aszerint fog megjönni, ahhoz mérve egy hónapot. Nem érzek hányingert, meg émelygést. Teljesen jól vagyok.
2011. dec. 5. 22:21
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 5. 22:21
 7/13 anonim ***** válasza:

mindenesetre derítsd ki, hogy felfáztál e, mert az sem jó móka :/


és nem akartalak ijesztgetni a terhességgel, csak én mindig ettől parázok, úgy hogy elvileg nagyon nem kéne :/

2011. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez a felfázás még februárban kezdődött. Azóta vissza tér, de enyhébben, mint akkor.
2011. dec. 5. 22:25
 9/13 anonim ***** válasza:
akkor mindenképpen nézzen meg egy doki! ő megmondja mi ez pontosan, lehet kell kezelés (valószínű)
2011. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2. válaszolónak! A tabletta csak egy mű ciklust csinál.... Amíg szeded beáll,de ha abbahagyod újra rendszertelen lesz az esetek 75%-ában.
2011. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!