Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki tud jó gyereknőgyógyászt?

Ki tud jó gyereknőgyógyászt?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, eléggé félek, esetleg tudna valaki ajánlani jó nőgyógyászt(gyereknőgyógyászt) akinél nem kell félnem (legalábbis akinél nincs okom rá:) )

ha valakinek vannak jó(amennyire annak lehet nevezni) tapasztalatai,légyszi írja le !

(ha bizonyos helyekkel kapcsolatban vannak rossz élmények azt is!)


2011. dec. 4. 20:27
 1/7 anonim válasza:

Szia,

én ennyi idősen a Heim Pál Gyermekkórházban voltam egyszer gyermeknőgyógyásznál, és szimpatikus volt a doktorNŐ (igen, szerencsére nő :D), nem extra kedves, de korrekt.


Megkérdezhetem, hogy miért akarsz nőgyógyászhoz menni?


19/L

2011. dec. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ajánlani, viszont egyiktől sem kell félned, mert minden orvos azért van, hogy meggyógyítson. Persze tudom, az ilyen fiatal lányok attól félnek, hogy meg kell mutatni a puncijukat, de ez minden nőgyógyásznál így van. Viszont a dokinak Te nem lány vagy, hanem egy beteg ember, akit meg kell neki gyógyítani.
2011. dec. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a Heim Pálban voltam egy doktorNŐnél, és kedves volt.Amúgy budapesti vagy?
2011. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Arra próbálj figyelni, hogy női dokihoz menjél feltétlenül, elsőre legalábbis!

Tini nőgyógyászaton nézz körül, keress egy kedves megbízhatót. Jó lenne, ha anyukáddal mennétek!

2011. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukáddal, vagy idősebb nőrokonnal próbálj menni első alkalommal és keressetek egy megbízható női doki nénit, aki előtt nem olyan kínos a vetkőzés és a kérdések sem.
2011. dec. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi:)

1 kommentelő: azért mert 18 napja memvan...

2 K.:nem az a legfőbb bajom hogy jujj látni fogja a ... hanem hogy vannak helyek ahol elég rossz körülmények között és rosszul bánnak a nőkkel.

3 K. : persze, anyukámmal megyek

2011. dec. 6. 19:04
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi:)

1 kommentelő: azért mert 18 napja memvan...

2 K.:nem az a legfőbb bajom hogy jujj látni fogja a ... hanem hogy vannak helyek ahol elég rossz körülmények között és rosszul bánnak a nőkkel.

3 K. : igen budapesti vagyok

4 K. : persze, anyukámmal megyek

2011. dec. 6. 19:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!