Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Életemben most elöször tettem...

Életemben most elöször tettem fel tampont, de attó tartok nem elég mélyre nyomtam. Ebből nem lehet baj ugye?

Figyelt kérdés
És ha valaki túl mélyre rakja az baj? Még kezbő vagyok, félek, hogy egyszer benntragad.
2009. máj. 8. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet baj, csak annyi, hogy kényelmetlen, és szivárogni fog.
2009. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem érzed úgy hogy nyom, akkor jó. Nem ragad benn ne félj. Előtte mindig rángasd meg a zsinórt.

Ha bennragadna mégis(de nem) akkor megtelik, s úgy haspréssel lecsúszik. (mintha nyomnád a pisit v kakit)

2009. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Ne aggódj, mindenki így kezdte.
2009. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerösöm, egyszer elfelejtette kivenni s feltett egy màsikat is, de mikor észrevette simàn kihuzta mind kettöt, szoval mélyre nem tudod nyomni, mert a zsinor segitségével el tudod tàvolitani! Azok az idök meg màr elmultak, hogy kiszakadt a zsinor! Javaslom az OB tampont kezdésnek, könnyebb felhelyezni! Kihuzod a zsinort kicsit erösebben meghuzod, majd a mutato ujjaddal felhelyezed, ameddig tudod, ha kényelmetlen, kicsit huzd ki s dug fel megint! e igyekezz, mert a nedveket hamar szivja s utànna màr nem tudod igazitani csak ha uj tampont teszel fel!
2009. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!