Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Combhajlat gombásodását...

Combhajlat gombásodását (állandó ülő életmód mellett) hogyan lehet elkerülni?

Figyelt kérdés

Kerekes székes vagyok, sajnos már többször volt gombás fertőzésem a combhajlatomban, ami később már nőgyógyászati gondot is okozott (hát, igen elég közel van....). Voltam bőrgyógyásznál, patikai krémet használok, dehát állandóan ezt sem lehet, csak meghatározott ideig. De mégis kiújul, gondolom azért, mert mindig ülök és összeér a bőrfelület.

Ha épp túl vagyok a krém kezelésen, mivel előzhetném meg, hogy visszatérjen? Adjatok tanácsot! (pl: grapefruitmag kivonat? jó?)


Kösz!


2011. okt. 12. 11:50
1 2
 11/11 anonim válasza:

Csak azt javaslom (sok okoskodás nélkül!), ami nálam is eredményre vezetett:

- vegyél Mycosid hintőport.

A lemosott és száraz bőrfelületre az egyik kezed felső ujjperceidre szórt porral "kend" át, legalább naponta kétszer. Ha nem tudod lemosni, akkor még egyszer kezelheted, de kettőnél többször, ne.

Ha tudod kerüld el a kérdéses terület izzadását, ha nem megy: száraz nedvszívó anyaggal töröld és hintőporozd. Mosás/fürdés után után cserélj alsót. Három alkalomnál több nemigen kell naponta. Pár hét és eredményre jutsz.

Felejtsd el a krémeket, és főleg a szeszeket valamint egyéb drága varázslásokat!

Több év tapasztalata alapján ez lett a legolcsóbb és leghatásosabb módszer hasonló problémámra.

Hajrá!

2017. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!