Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig kell szedni a Cypromix...

Meddig kell szedni a Cypromix tablettát?

Figyelt kérdés
Végigolvastam a betegtájékoztatót, itt is olvastam néhány dolgot. Nekem nagyon pattanásos a bőröm cysta jellegű dolgaim is vannak(pontosan nem tudom, mert a doki csak az asszisztensnek diktálta, akkor hallottam). Mivel rendberakja a hormonháztartást, így gondolom miutám abbahagyom újra széthullik az egész, nem? Vagy megmarad szépen beállítottan a dolog? Ezt elfelejtettem megkérdezni. Mit tapasztaltatok(azok akik abbahagyták)? Tudom, nagyon egyénfüggő is a dolog, kinek hogy hat, milyen a szervezete, de azért mégiscsak. Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 7. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én fogamzásgátlóként is azt használom, azért írta az orvos, mert pattanásos is a bőröm. Én úgy olvastam a tájékoztatóban, hogy fél évig lehet egyhuzamban szedni.
2011. okt. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És hol olvastad hogy fél évig lehet szedni??
2012. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A betegtájékoztatóban az szerepel hogy ha fél év alatt nincs javulás az arcbőrön akkor érdemes felkeresni az orvost aki kiírta.

Sőt a szőrzet változására ill csökkenésére 1 évet ír a betegtájékoztató.

Tehát első válaszoló nincsen képben ezek szerint.

2012. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!