Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a Cypromix...

Mi a véleményetek a Cypromix nevű tablettát? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2hete szedem és azóta bő, vizes folyásom van, amit eddig nem tapasztaltam. Lehet a Cypromixtől vagy keressem máshol az okát?
2009. júl. 12. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte nem volt, akkor valószínűleg az az oka. Nekem nem volt vele ilyen problémám, de ez mindenkinél egyéni. Mindenképp menj vissza a nőgyógyászhoz, vázold fel neki a problémát, ő tudni fogja a választ. Van, hogy csak hozzá kell szoknia a szervezetednek a hormonokhoz, ami 1-2 hónap, aztán helyreáll a rend, van viszont, hogy váltani kell.
2009. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ezt a bogyót eleve csak akkor irhatnák fel ha valami bajod van, előtte vizsgálatokra kell menni, pl gasztroenterológia, endokrinológia, MR vizsgálat


nekem agyalapi mirigy daganatom van, magas a prolaktinom, voltam overnight oredoxon próbán is, hormon vizsgálatokon, megnézték TSH mat is meg ezer éfle odlgot kb két három havonta

folyton kontrollra megyek vissza, és a bogyót sem nődoki hanem endo szakorvos írta fel

PCO betegségem van, gyógyíthatatlan de kezelgető

tele vagyok cisztákkal, nehezen esnék teherbe is, csak fogyok és menzi kimaradásaim vannak, alig van peteérésem, bár még várnék a babával

de ezért még nem vagyok meddő

szal most szedni fogom a bogyót, csak kivételes esetekben írhatják fel, aki nem az felelőtlen doki

aki cukros vagy magas vérnyomásos, máj beteg az nem is szedhetné

2 hét alatt normális ha valami mellékhatás jön ki, vagy ha még nem használ a bogyó, sőt a terhességi tünet is normális

minimum három hónapig szedd ha nem vagy túl szarul tőle, de dokinak elmondhatod a bajod



egy 24 éves lány

2010. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!