Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix-ről tapasztalatok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix-ről tapasztalatok? Megíbzható, híztatok tőle?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom írni, mint az előbb egy hasonló kérdésre. Kinek mi válik be. Ezt úgyis kitapasztalod. Valakinek beválik az egyik fajta tabi, valakinek nem. Biztos van, aki csupa jót fog írni róla, és lesz olyan is, akinek abszolút nem jött be. Mindenki másképp reagál ugyanarra a fogamzásgátlóra. A hízás pedig nem közvetlenül a tablettától van, hanem attól, hogy megnöveli az étvágyat, ezáltal többet eszel.
2011. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Olyasmi mint a Diane: nem fogamzásgátló, hanem egy hormonbomba bőrproblémákkal, aminek a mellékhatása a fogamzásgátlás. Max fél évig szabad szedni. A nődoki a Diane mellett a nőgyógyászat egy hatalmas tévedésének tartja.

Úgyis a dokid dönti el, hogy mit szedhetsz, de ha nem nagyon problémás a bőröd, akkor nincs indoka annak, hogy ezt szedd. Igen, hízhatsz tőle, mint minden más tablettától ha nem megfelelő számodra. Ezt előre nem tudja megmondani senki.

2011. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"hanem egy hormonbomba bőrproblémákkal, "


helyett: "hanem egy hormonbomba bőrproblémákkal küzdők számára,"

2011. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nekem PCO miatt írták ezt:(
2011. márc. 7. 16:19
 5/12 anonim ***** válasza:
szia! én 1 évig szedtem.. negatívum annyi volt hogy a libidom gyakorlatilag nulla lett mellette. abszolút nem kívántam a szexet. 3 hónapja hagytam abba és most kezd helyreállni a szervezetem. én azt javaslom(bármit is mond a nőgyógyász-- mivel ők sokszor nem neked akarnak kedvezni hanem a gyógyszergyárnak aki lefizette őket...) hogy ha erre a PCO-ra írták fel akkor addig szedd csak amig muszáj, és amig meg nem oldja a gondodat, mert nagyon magas a hormontartalma.
2011. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi, a nődoki nem szívesen írta fel, én kértem tőle fogamzásgátlót,mivel nem szeretnék még babát
2011. márc. 7. 20:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Van más védekezési módszer is. Én is PCO-s vagyok, de nekem sem az endokrinológus, sem a nőgyógyász nem javasolta.
2011. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a PCOS-t ez nem gyógyítja, sőt lehet miután majd abbahagyod sokkal rosszabb lesz... Én felkeresnék a helyedben egy másik nőgyógyászt, aki nem csak tablettát ír fel ész nélkül, hanem rendesen meg is vizsgál.
2011. márc. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
milyen fogamzásgátlást javasoltok a Pco-ra?
2011. márc. 8. 08:03
 10/12 A kérdező kommentje:
ja,metformint is szedek
2011. márc. 8. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!