Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix fogamzásgátló....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix fogamzásgátló. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ma váltottam ki,de csak a jövőhónap első menstruáció napján szedhetem. Még soha nem használtam fogamzásgátlót.Igaz hogy 1 hónap után van hatása? illetve akik használták azoktól kérdezem hogy hatásos e, ill. mellékhatása van e? köszönöm
2009. ápr. 19. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Tavaly szeptemberben kezdtem el szedni. Soha nem szedtem azelőtt még én sem fogamzásgátlót :)

Teljesen meg vagyok elégedve vele, semmi bajom nincs tőle és ami a legjobb teljesen eltüntette az arcomról a pattanásokat, amin semmi nem segített hosszú évek alatt :)

2009. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Ha már kiváltottad, akkor már meg tudod nézni a hazsnálati utasítást. Orvos írta fel? Akkor ő is elmondja, nekem le is írta... Be tudod írni keresőbe is... Azt hogy mikortól véd, MINDEN használati utasításban benne van. Ha nem lenne hatásos, akkor nem lenne fogamzásgátló. Illetve a mellékhatások is benne vannak a használatiban. Ha mások elmondják hohy nekik mi volt az nem számít, mert te más vagy, neked nem biztos, hogy ugyanazok jönnek elő, vagy hogy előjönnek... Sőt még azt is meg tudod nézni a papíron, hogy melyik mellékhatásnak mekkora az előfordulása...
2009. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ezt csak hormonzavarosoknak adhatják, vagy ha annyira durva a helyzet pattanás ügyben hogy a bőrgyógyász sem tud segíteni és eddig más szerek nem váltak be, de csak akkor ha a patikat is hormonális gondok okozzák, sima fogamzásgátlásra meg szépészeti beavatkozás gyannánt nem írhatnák fel elvileg, ez benn is van betegtájékoztatóba, amúgy azt el tudod olvasni az interneten is mielőtt kiváltanád a bogyót, mellékhatásoktól meg ne félj, mert orvosi ellenőrzés mellett kell szedni, ha van valamilyen problémád mai miatt nem szedheted, vagy panaszod lesz közben akkor felír mást
2010. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szóval betegtájékoztató:

"Az első csomag Cypromix szedésének kezdése

- Ha a megelőző hónapban nem szedett hormonális fogamzásgátlót: A menstruációs ciklus (vagyis a havi vérzés) első napján kezdje el a Cypromix szedését. A ciklus első napján kezdve a Cypromix szedését annak fogamzásgátló hatása azonnal érvényesül."


Szóval , nem... nem egy hónap után van hatása

A ciklus 2.-5. napján is elkezdheti a gyógyszer szedését, ebben az esetben azonban (az első csomag esetében) 7 napon keresztül kiegészítő (barrier-elvű) fogamzásgátló módszereket is alkalmaznia kell, mint pl. az óvszer."

2011. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!