Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix fogamzásgátló tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix fogamzásgátló tablettát szedek, eddig mást nem szedtem. Ma kell bevennem az utolsót a 2. levélből. Viszont már tegnap jelentkezett pecsételő vérzés. Ez baj? Kell aggódnom? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Remélem a menstruációm ezért nem fog tovább tartani... Hogy lezajlik ez a vérzés, és utána a szünetben is megjön, tehát így a napok összeadódnak...


Ti mit tapasztaltatok ezzel kapcsolatban?


Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 20. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy valójában nem is fogamzásgátló :)
2011. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, ilyenkor nem fejti ki hatását, a helyedben odafigyelnék a következő levélnél
2011. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért ezt a típusú gyógyszert szeded? Ennek csak a mellékhatása fogamzásgátlás, egyébként elég erős hormongyógyszer, amit max fél évig szabad szendi, csak indokolt esetben.

Egyébként első három hónapban előfordulhat ilyesmi, de ha utána is megesik, akkor orvoshoz kell menni.

2011. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hatását biztos, hogy kifejti, de lehet, hogy nem ez a legmegfelelőbb gyógyszer, beszélj az orvosoddal. És ne hagyd magad, írass fel TISZTÁN FOGAMZÁSGÁTLÁSI CÉLRA kifejlesztett gyógyszert, ne ilyen vackokat. Amit te szedsz, azt azoknak szokták adni, akikben túl sok a férfias hormon, szőrösödnek, túl zsíros a bőrük, túl pattanásos, és mint valaki írta előttem, fél évnél tovább nem szabad szedni. Az orvosok nem mindig foglalkoznak ezzel, világosítsd fel ;)
2011. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!