Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyek nőgyógyászhoz?

Holnap megyek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Holnapra van időpontom rákszűrésre, és az a kérdésem, hogy ha van fertőzésem, attól megcsinálják még a rákszűrést is vagy előbb ki kezelik a fertőzést?

A másik kérdésem pedig az, hogy mit kéne tennem, hogy az uszodába ne kapjak el megint valami nyavaját? Tampont helyeztem fel, de úgy látszik ez nem elég.


2011. okt. 5. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy megcsinálják - e a citológiát vagy sem, de a második kérdésre az uszoda utáni hipermangános irrigálást javasolnám. Azért ha úgyis dokihoz mész holnap, kérdezd meg tőle.
2011. okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot.
2011. okt. 5. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Megcsinálják a rákszűrést, és adnak is vmit a fertőzésre. Én az uszoda, strand után be szoktam tenni éjjelre egy Canesten- vagy Betadine-kúpot, elég hatásos.
2011. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a válaszod.
2011. okt. 6. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!