Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elöször megyek nőgyógyászhoz,...

Elöször megyek nőgyógyászhoz, de félek. Kinek milyen tapasztalatai vannak e téren?

Figyelt kérdés
18éves vagyok,a barátommal másfél éve vagyunk együtt és nemi életet is élünk, ezért is határoztam el,hogy ideje lenne elmenni egy nőgyógyászhoz. De kicsit cikinek tartom. Nagyon szégyenlős vagyok, és a tudat,hogy egy idegen férfi meztelenül fog látni ill. majd matat bennem kicsit elborzaszt..(tudom,hogy orvos és ez a munkája, de akkoris olyan égőnek tartom és kellemetlennek....) valaki írjon:)
2011. aug. 17. 13:07
 1/8 sine.lacrimna ***** válasza:

nem fog matatni. Ne degradáld le a vizsgálatot,kérlek!

Dicséretes hogy felelősségteljesen gondoltok a megfelelő védekezésre.

Nagyjából le is írtad amivel megnyugtathatod magad.

Mindenki szégyenlős, de nagyon sok nő túltette magát ezen már,Neked is menni fog!

Hajrá!

2011. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem az első alkalom, után ez elmúlik. Mindenképpen olyan orvoshoz menjél, akiről jókat hallottál, és mondd meg előre, hogy még soha nem voltál nőgyógyásznál, akkor majd mondani fogja, mit miért csinál. Fájni nem fog, gyorsan túl leszel rajta, főleg, ha közben beszélgettek is.
2011. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Baromi sok ilyen kérdés volt már, balm oldalon van a kereső, használd kérlek.

Egyébként vannak nő nemű orvosok is, ha ennyire zavar, hogy egy férfi matat ott.

2011. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mi a fenének mész férfi nőgyógyászhoz!?????

keressél női nőgyógyit, sokkal kevesebb szóból is érti a gondjaidat, hiszen ő is nő, (a férfi legfeljebb tanulta..)

és legalább nem élvezkedik egy jót esetleg...

2011. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Akármilyen dokihoz is mész,ne félj nem lesz baj.Ez nekik rutin,csak te aggódod túl magad.zt javaslom,hogy menj hosszu felsóbe és így amikor odasétálsz a székhez nem lát belőled semmit....meg akkor se amikor felülsz,csak amikor tényleg belédnyul,ami kb fél másodperc azt fogja csinálni,hogy belenyul az egyik ujjával megnyomkodja a hasad közben és ennyi......
2011. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ezt találtam, szerintem igaza van:



"A hazánkban lévő abszolút férfi uralmú nőgyógyász szakma a mohó pénzszerzést igazolja...


Egyébbként az is érthetetlen, hogy mennyire sikerült a nőket bepalizni, hogy a férfi nőgyógyi az igazi, pl szülésnél stb., de nézzétek meg hogy van-e férfi bába?? akkor miért nincs???


Ne dőljetek be annak se, hogy a férfi nődoki nem férfiként néz rátok, dehogyis nem...(persze nem a 70 éves 5x szült nőkről van szó..) Gondoljatok pl egy szép kilátással rendelkező lakásra, ahol laktok, kb 4-5 év múlva már nem nézegetitek, de ha kirándulni mentek máshova, vagy a barátotok szép kilátású lakásában vagytok vendégségben, akkor igencsak megnézitek azt is...


Feltételezem, hogy nem minden nőgyógyi férfi impotens....ezt talán ti sem magyarázzátok be magatoknak...


Minden szempontból a női nőorvos az igazi, szinte félszavakból is megért sok mindent, amit a férfi életében nem tapasztalt, érzett, legfeljebb tanult róla... szerintem levetkőzni, terpeszteni is könnyebb elötte, mint egy idegen férfi elött. (aki szerint az orvos az orvos, nem nőként tekint rá, az igaz a női orvosra is..)


Ha valaki ezeken nem gondolkozik el, akkor annak más gondolatai vannak a nőgyógyászokról, amit persze az egész kevésbé civilizált férfiaktól hemzsegő harácsoló nőgyász "szakma" cáfolni igyekszik, -nem kevés sikerrel..-


Nézzétek meg a nyugati társadalmakat, ott már természetesen több a női, mint a férfi nőgyógyász..nem véletlen..."

2011. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sine.lacrimna ***** válasza:

nekem teljesen mindegy hogy nő, vagy férfi vizsgál.


Az egészségemnél semmi sem fontosabb!

2011. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát azért nem mindenkinek mindegy, hogy egy férfi, vagy egy nő vizslatja ott lent is, vagy egy pasi ujjazza, csöcsörészi....

persze ,hogy az egészség van mindenek előtt, de azért ha lehet választani..!.márpedig lehet...

2011. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!