Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizelet tartási problémák...

Vizelet tartási problémák miatt hüvelyplasztika?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az orvosom hüvelyplasztikai műtétet ajánlott nekem, mert a második gyermekem szültése után megerszekdett a húgy hólyagom. Sajnos köhögésre, és trüsszentésre kifolyik a vizelet, és sexuális élet közben is volt, hogy sajnos bepisiltem. :( Annyit szeretnék tudni, hogy van közötettek olyan Nő aki már átesett ezen a műtéten? Mit kell tudni róla, és mekkora fájdalommal jár? Meddig kell kórházban maradni, és használt-e a műtét! Válaszaitokat előre megköszönném. Lizy
2009. ápr. 23. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne menj bele egy ilyen műtétbe addig, amíg nem mentél el intimtornára!! Ezt egész komolyan mondom! Tapasztalat. Csodákra képes.
2009. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem használt az intim torna sem. :( 7 hónapig jártam, de nem segített. Kaptam erősítő gyógyszert is, de az sem használt. Ezért az utolsó megoldás a dokim szerint a hüvelyplasztikai műtét lesz.
2009. ápr. 23. 10:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy melyik intimtornán voltál, ill. melyik 'típust' csináltad?
2009. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én a Kriston féle intim tornát csináltam Sz.fehérváron a Csúcsforma Stúdióban!
2009. ápr. 23. 10:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hozzá jártam. Illetve én konkrétan a Kriston Andreához. Nem reklámozni akarom (tényleg), de esetleg megér egy telefont. Mármint felhívni Andreát, és beszélgetni vele erről. Ő mégiscsak tapasztalt nagyon ebben a témában, és tünemény. Biztos, hogy segítene, ha tud, illetve tanácsot adna.
2009. ápr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok,


Nekem mindössze 36 évesen hólyag-, végbélsérvem és méhsüllyedésem lett szülésemet követően- de úgy, hogy a méhszájam is kilógott, ugyanakkor nem híztam el és örökletes hüvelygyengeségem sincs. Rengeteg pénzem és időm ment rá arra, hogy a megfelelő műtéti megoldást megtaláljam- hüvelyplasztikát, Manchester plasztikát, méhszalagok varrogatását ajánlották a legnevesebb orvosok, melyekről kiderült nem igazán hozhatnak megfelelően tartós eredményt. Az intímtorna tanfolyamot hiába végeztem el és csináltam a gyakorlatokat 9 hónapon át, állapotom egyre csak romlott. Végül rátaláltam egy győri orvosra, aki Ausztriában is dolgozik, és egy pofon egyszerű eljárással gyakorlatilag meggyógyított, amiben nagy szerepet játszott a hüvelysúly, vagy, ahogy ő hívja hüvelykónusz,úgy, hogy hüvelyplasztika sem kellett. Az inkontinencia megszüntetésére kifejezetten hatásos ez a hüvelysúly. Remélem segítettem neked.

2010. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Talán hasznos információ lehet a következő. A hüvelyplasztikai műtét, bár előre megmondani, mennyi ideig adhat javulást nagyon nehéz, a tapasztalatok szerint önmagában leginkább csak rövidebb távú megoldást adhat. Élettartama egyénenként és probléma típusonként változó, lehetséges , hogy pár hónapig ad csak tartós eredményt, de elképzelhető, hogy több évig, akár 5-6 is megszüntetheti a problémát. A legfontosabb igazából a hüvelyplasztikai műtét elkerülése lenne, illetve a probléma "természetes megoldása", vagyis a gátizom megerősítése gátizom tornával, vagy hüvelysúly használatával. Az utóbbi, tampon alakú eszköz segít tudatosítani a gátizomzat elhelyezkedését, segítségével helyesen végezhetőek a gyakorlatok. Gyakori hiba, hogy a komolyabb panaszokkal küszködő hölgyek, akiknek pl hólyagsérvjük, méhsüllyedésük, hüvelysüllyedésük van, csak az intimtornától vagy csak a hüvelysúlytól várnak javulást, és kiábrándulva lemondanak a gátizomzat edzéséről a műtétet választva, miközben ilyen estekben más eszközökre is szükség lehet a javulás érdekében- kocka pesszárium, elektro stimuláció.
2011. ápr. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!