Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon megijedtem, mi lehet ez?

Nagyon megijedtem, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Szedek gyógyszert, minden 4. hét péntekjén jön meg a menstruációm, keddig szokott tartani. Múlt hétvégén jött meg, de igy még sosem volt, alig véreztem. Már ez idegesitett, de nem kérdeztem az orvost, mert nem tartottam nagyon lényegesnek.

Tegnap este szeretkeztünk a párommal, és hirtelen eléggé elkezdtem vérezni. Nagyon megijedtem. Mitől lehet?

Pont hétvége van, még az orvost sem tudom megkérdezni:(

20/L


2011. szept. 3. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szedsz fog.gátlót?
2011. szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
bocsi hülye kérdés volt :D szal mióta szeded? :D
2011. szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jövő hónapban leszek 21 éves és több, mint 5 éve szedem.
2011. szept. 3. 13:27
 4/12 A kérdező kommentje:
Az 5 év alatt ez a második fajta gyógyszer, ezt kb. másfél-két éve szedem.
2011. szept. 3. 13:27
 5/12 anonim ***** válasza:

mert erre tippeltem volna hogy a gyógyszer miatt...bár én voltam vele hogy amikor elkezdtem szedni beállt 5 naposra...most (3 éve szedem de több fajta volt) kb 2-3 napos max, és nagyon gyenge. Bár ennek én csak örülök :) Bár most kezdtem el egy másik fajtát, kiváncsi leszek hogy ennél hogy fog működni...

én is 21 vagyok :)

de sztem menj el orvoshoz, ártani nem árt!!

2011. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha nem szombat lenne, már ott lennék a dokinál, mert eléggé megijedtem:(
2011. szept. 3. 13:36
 7/12 anonim ***** válasza:

egyszer régen én is voltam így, de akkor még nem szedtem gyógyszert, de szerencsére csak egyszer volt ilyen.

jársz rendesen rák szűrésre?

2011. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azt mondta a dokim, hogy rákszűrésre csak mittudomén hány éves kortól kell járni, a lényeg, hogy nekem még nem. De légyszi ne ijesztgess ilyenekkel, mert mindjárt leesek innen a fotelból.

Előbb eszembe jutott, hogy a múlt havi levelet rosszul kezdtem el szedni. Este 9-kor szedem, és az első szemet elfelejtettem bevenni. Másnap reggel 10 körül vettem be, a második szemet meg aznap este rendesen.

Ez lehet a gond?

2011. szept. 3. 13:54
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem evvel nincs semmi baj..nekem egyszer volt ilyen (másfél éve van meg)akkor csak egy napig tartott amúgy mindig 6-7 napig tart.:S azután megint késett egy-másfél hónapot aztán rendszeresen jön, de szerintem ez normális még az én koromban.
2011. szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hát én nem tom milyen dokid van, de amikor én 18 éves koromban mentem feliratni az első bogyót kérdezte hogy mennyi vagyok és mondta hogy akkor csináljunk tesztet és évente 1x kell csak. Az én orvosom elképesztően emberi, úgy értem hogy nem csak azért csinálja mer ez a munkája hanem komolyan is veszi. Nagyon normális és közvetlen, és jót akar. Pl ha őt választod végleges nőgyógyásznak és nála szülsz egy forintot se fogad el mondván hogy ő nem ezért csinálja..:) szal nagyon normális.

szerintem csináltass egy tesztet, nem fáj kicsit kellemetlen amikor végig nyomkodja a hasad de ezen kívül nem érzel semmit. én most voltam aug. végén kb 3-4 hét mire eredmény van.

a gyógyszer amit most leírtál nem hiszem hogy okozhatja, mképp kell egy kivizsgálás. lehet hogy a hormonjaid kavarodtak össze, de jobb félni mint megijedni :)

2011. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!