Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon megijedtem! Mi lehet ez?

Nagyon megijedtem! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

'Ott' a hajlatomban van egy borsónagyságú duzzanat, ami kicsit lilás színű. már pár napja ott van. mi lehet az? mikor bekentem Betadinnal, jobb volt, és azóta kisebb. de mi az?

14L


2011. jún. 12. 16:11
 1/9 anonim válasza:
valószínűleg szőr benővés, és be van gyulladva!
2011. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

igen, én is erre gondoltam. de mit tehetnék vele?

és köszönöm a gyors választ!

2011. jún. 12. 16:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Borsó nagyságú elég nagy, úgyhogy jobb ha orvosnak mutatod meg.
2011. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem volt akkora, csak ahhoz hasonlítottam, de tűvel kipiszkálva, és egy szemöldökcsipesz segítségével, egy kb 1cm hosszú szőrszálat húztam ki. :|| És szerintem még van benne... nagyon durva. hogy legközelebb ez ne forduljon elő, mit tegyek?
2011. jún. 12. 16:47
 5/9 anonim válasza:
az első vagyok! sajnos nem igazán lehet vele mit csinálni, nekem a nemi szervemen volt, és most egy nagy lyuk van ott és látszik kivülről, hogy benne vannak a szőrszálak! azzal nem igazán lehet mit csinálni már, max gyulladáscsökkentővel kenni folyamatosan, de nekem már hónapok óta meg van! azt mondta az orvos, azt felvágni nem kell, a szőr keres magának utat, hogy kijöjjön! de ilyen csúnyán :)
2011. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Az a helyzet, hogy most nekem is ott van egy lyuk, mivel steril tűvel piszkáltam, és sikerül kihúzni egy szőrszálat, ami volt vagy 1 cm. O.o

Gyorsan bekentem tonikkal, és remélem elmúlik. de tényleg köszönöm a gyors segítséget, mert ha nem kapok választ, még most is kétségbe lennék esve.. :\ :)

2011. jún. 12. 19:46
 7/9 anonim válasza:
szintén első vagyok! borotválás után, ha ott teszed, akkor célszerű mindjárt le is kezelni, valami fertőtlenítővel, vagy alkoholos parfümmel! de sajnos az már ott maradt! csak a gyulladást lehet megelőzni, de azt kezelni kell, valami erős gyulladáscsökkentővel, pl betadinnal, vagy hasonló készítménnyel! nyugi, az a lyuk már ott marad nekünk :) :( :)
2011. jún. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igen, betadint használtam, mert miután sikerült kiszednem, tonnikkal kezeltem le, de estére betadint raktam rá. Akkor borotválás után az jó ha tonikkal bekenem?

De hálás vagyok hogy megosztod velem a tapasztalatod! :)

2011. jún. 13. 19:18
 9/9 anonim válasza:
persze, a tonik is jó! nincs mit!
2011. jún. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!