Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez így normális mert eléggé...

Ez így normális mert eléggé megijedtem!?

Figyelt kérdés
Ma van a szülinapom ma lettem 13 éves..Tegnap este már görcsölt a hasam ezért megkértem anyut hogy adjon egy betétet éjszakára hátha megjön.És mikor reggel felkeltem és elmentem pisilni tiszta véres volt a betét:SEz normális hogy nem csak kicsit véres hanem nagyon?Most először jött meg:S
2011. máj. 3. 10:25
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
azt meg elfelejtettem hogy eléggé görcsöl a hasam is:/
2011. máj. 3. 10:26
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

ez természetes. ne ijedj meg, de görcseid lesznek a többinél is. nem minden esetben de elő fog fordulni. ja és akkor se ijedj meg ha tovább tart mint az átlagos tehát 7-8 napig, mert ez az első alkalom. nekem az első 1 napig tartott, de ismerek olyat akinek 11 napig.

17L

2011. máj. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Igen, ez teljesen normális, ne aggódj. Vannak olyan nők akik annyira véreznek, hogy érzik is, mintha pisilnének. Ez inkább az első 1-2 napban jellemző. Általában 4-6 napig tart az egész. Ezt minden nő "átvészeli" havonta, nyugodj meg, semmi baj nincs.
2011. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:))egy kicsit megnyugodtam:)
2011. máj. 3. 10:34
 5/20 anonim ***** válasza:

Tényleg semmi gond, mindenkinél más és más. Én pl. 10 éves voltam, először csak egy kis barna jött, másodszor valamennyi, a harmadik pedig 21 napig tartott, és Anya úgy engedett el iskolába, hogy 3-4 vastagbetét, és nejlont varrt a bugyimba még ez alá. A 4. megint barna, és azóta lényegében rendben van. De ahogy hallom elég ritka, hogy az 5. után beáll. Szóval még van ideje. :)

/Akkor még nem tudtam önállóan cserélni, meg undorítónak találtam, nem is akartam hozzáérni/

Boldog szülinapot! Bárcsak kellemesebb ajándékod lenne!

/én holnap leszek 21 ;)/

2011. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
köszi:Dhát igen:Dma nem mentem suliba anyu nem engedett de nem is baj:D
2011. máj. 3. 10:54
 7/20 A kérdező kommentje:
és neked előre is boldog szülinapot:D
2011. máj. 3. 10:54
 8/20 anonim ***** válasza:
Nagyon boldog születésnapot és minden elképzelhető jót kívánok Neked!
2011. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
köszönöm:))
2011. máj. 3. 10:56
 10/20 anonim ***** válasza:

Köszi szépen.

Akkor pihensz egy kicsit.

Abbahagytam az offot :)

2011. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!