Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez így normális mert eléggé...

Ez így normális mert eléggé megijedtem!?

Figyelt kérdés
Ma van a szülinapom ma lettem 13 éves..Tegnap este már görcsölt a hasam ezért megkértem anyut hogy adjon egy betétet éjszakára hátha megjön.És mikor reggel felkeltem és elmentem pisilni tiszta véres volt a betét:SEz normális hogy nem csak kicsit véres hanem nagyon?Most először jött meg:S
2011. máj. 3. 10:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
okés:Digen legalább pihenek egy kicsit:D
2011. máj. 3. 10:57
 12/20 anonim ***** válasza:

Szia!!!Nekem is ma van a szülinapom!!!!Csak én 21 lettem ma!!Nagyon boldog szülinapot kívánok!!!

És,hogy a kérdésedre is válaszoljak,nem kell félned,minden teljesen rendeben van veled.Amit leírtál az így normális.

Szép napot!!!:D

2011. máj. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
boldog szülinapot:DDés köszi a választ:))
2011. máj. 3. 12:19
 14/20 A kérdező kommentje:
és még azt megkérdezném hogy milyen időközönként kell betétet cserénixD:Dmert még nem vagyok biztos benne
2011. máj. 3. 12:50
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez függ a mennyiségtől. Ahogy látod, hogy betelt. Ha nagy felületen terül el, én akkor szoktam.
2011. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Nekem is 13 éves koromban jött meg. kb. 3-4 hónapja napra pontosan megjön. Nekem átlagosan 8-9 napot tart:S Elejétől végéig rengeteg van:S éljel mindig totál átáztam,néha még nappal is. Így arra a döntésre jutottunk,hogy tampon+betét.. más megoldás nincs:S

Boldog Szülinapot :)

14/L

2011. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
jujj az nem jó:Sköszönööm:DD
2011. máj. 3. 15:11
 18/20 anonim válasza:
Ne kapj frászt. Ez mindig így lesz.. Fájdalomra meg vegyélbe görcsoldót.. (Algo Flex M a legjobb.)
2011. máj. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
hát majd megszokom:Dköszi a választ:)
2011. máj. 3. 17:22
 20/20 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szenvedek, és nekem is az Algoflex M a legjobb.

Még annyi, hogy majd elválik, hogy mennyire leszel görcsölős, de ha egy picit fáj, jobb előre bevenni, mielőtt a nagy görcs jön.

Én már nyáron lesz 11 éve, hogy szenvedek, és az a legjobb, meg a doki is azt mondta.

(mostmár) 21/L :D

2011. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!