Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ellene vagytok a terhességmegs...

Ellene vagytok a terhességmegszakításnak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 16:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó válaszoló: teljesen egyetértek
2011. aug. 29. 17:25
 12/18 anonim ***** válasza:

Én ellene vagyok, ék gyilkosságnak veszem. Az a pici baba, akit elvetnek, már érez. És gondoljatok milyen az, ha összeroppantanák a koponyátokat, és sorra leszaggatnák a végtagjaitokat. És mit tehet szegény pici baba? Semmit. Meg van ez a sóinjekció, amitől meghal, és halva megszülik. A baba a kínok kínját éli addig meg: agyvérzés, szívinfarktus...



DE!!!



Sajnos vannak olyan esetek, amikor még én is azt mondom (bár nem szívesen), hogy oké. Például amikor védekezés ellenére teherbeestek, és a kismama még nagyon fiatal, esetéeg nincs meg a kellő anyagi háttér. De akik felelőtlenül ágyba bújnak fűvel-fával, és úgy esnek teherbe, azokat nem tudom sajnálni.

2011. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én például az örökbe adás mellett állok. Hiszen annyi örökbefogadó pár van. Sokan azt mondják h " én inkább elvetetem, nem adom örökbe hiszen úgyis árvaházba kerül" könyörgöm, hogy kerülne?? hiszen az örökbefogadó párok mindig újszülött csecsemőket akarnak.
2011. aug. 29. 17:31
 14/18 anonim ***** válasza:

17:19-es vagyok.

Az a baj az örökbeadással, hogy általában aki nem akar gyereket, az nem csak magát a babát nem akarja, hanem kihordani és megszülni sem.

Ha teherbe esik, és kihordja, akkor mindenki tudni fog róla. Halasztania kell a suliban, megtudja a falu, a család stb. Aztán érdekes kimagyarázni, hogy a pocak eltűnt, de gyerek meg sehol...

Az abortuszt viszont nem veszi észre senki...csak bemegy a kórházba és kijön.

Szóval szerintem sokan azért nem is gondolnak az örökbeadásra, mert azt a 9 hónapot sem szeretnék, ami a terhességgel jár.

2011. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Örökbe adásnál az a gond, hogy a nő 9 hónapig magába hordja, az összes bajt eltűri amivel a terhesség jár, és utána meg el kell engednie, akkor már inkább ne is lássam, ha nem akarom!
2011. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen, ezek is igazak, sajnos :(
2011. aug. 29. 18:05
 17/18 anonim válasza:
En ugy gondolom,hogy valaki csak akor kezdjen el nemi eletet elni,amikor kepes arra,hogy eltartson egy gyereket.Attol hogy valaki teherbe esik,nm a gyerek a hibas,es neki is olyan joga van az elethez mint barki masnak.Az abortusz nm mas,mint gyilkossag.En 18 eves vagyok,es sok mindent nm tudok az eletrol,de abban biztos vagyok,ha ugy tortenne hogy allapotos leszek,en nm vetetem el,hanem megtartom.
2011. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 rianas válasza:
Nekem négy örökbefogadott gyerekem van, drágák, gyönyörűek. De az biztos, hogy az anyjuknak abortuszt javasolt volna mindenki annakidején, "Asszonyom, a maga helyzetében..?!" felkiáltással. És akkor nekem nem lenne gyerekem. Miért van az, hogy egy életet kioltani nem szégyen, valakinek nekiadni, akinek nem lehet, botrány??????
2012. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!