Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megfertőződtem a HPV vírussal?

Megfertőződtem a HPV vírussal?

Figyelt kérdés

A barátommal lefeküdtem pár hónapja. Én nem voltam előtte senkivel ő viszont kinyalt 8 partilotyót és 2× szexelt gumival.


Elmentem nőgyógyászhoz mert anyukám be akarja adatni nekem a HPV elleni védőoltást, de nem kéne, ha már megvagyok fertőződve vele.. Szóval az lenne a kérdésem, hogy így megfertőződhettem-e vele?


16/L


2011. aug. 25. 21:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
nekem pampoghatsz mindenfélét mert nem lehet leellenőrizni h tényleg orvos leszel-e.. én biztos h nem hiszem el mert nem a gépen lógnál folyton erre válaszolgatva hanem vagy megszakadnál a tanulnivalóban vagy pedig gyakornokoskodás közben borotválod vki faszát. nem áll módomban teherbe esni (nem is azzal kapcsolatos volt a kérdés) ezért nem szándékozom hülyeségeket csinálni és elrontani az életem vele. am nem gondolod hogyha profi lennék a témában akkor nem kérdeztem volna meg itt?:D leguglizom, kijön 98765432 találat és mindegyik mást ír. kösz nem fogom beleásni magam a témába. lényeg az h kutya bajom. kevesebb mint 2 hét múlva megkapom az eredményeket. majd az orrod alá dörgölöm;)
2011. aug. 27. 18:37
 12/12 anonim ***** válasza:

"nekem pampoghatsz mindenfélét mert nem lehet leellenőrizni h tényleg orvos leszel-e.. én biztos h nem hiszem el mert nem a gépen lógnál folyton erre válaszolgatva hanem vagy megszakadnál a tanulnivalóban vagy pedig gyakornokoskodás közben borotválod vki faszát."


Hát nem is szükséges, hogy leellenőrizd. Leszarom, hogy mit gondolsz:D

De csak hogy képben legyél: Nyár van. Akármilyen hihetetlen, az egyetemen is van nyári szünet. Értelemszerűen akkor nem kell tanulni...

Gyakorlat pedig nincsen második év után, de ha lenne, akkor is egy hónapos lenne, és már régen túl lennék rajta:D



Igazából magasról teszek rá, hogy hogyan védekezel. Nem nekem kell majd abortuszra mennem, ha esetleg még sem annyira jó a módszer, amit választottál...


De amúgy a kérdésre már válaszoltam. Megfertőződhettél, mivel az óvszer sem nyújt teljes védelmet a HPV-vel szemben. Szal ha a párod volt mással, akkor neked is átadhatta.

2011. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!