Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után milyen tapasztalataitok voltak?

Figyelt kérdés
Gondolok olyanra hogy például zsíros haj, pattanások stb.
2011. aug. 19. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is szép bőröm volt, de ahogy abbahgytam tiszta pattanás, meg akné lett az arcom. Ezenkívűl már több, mint egy éve nem bír rendeződni a ciklusom, még gyógyszerekkel sem... Most talpmasszázsra járok, ezzel már végre van javulás-pattanás fronton is.
2011. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért kezdtem el szedni 20 évesen,mert görcsös volt. Aztán pár évre abbahagytam,semminem történt.Se pattanás,se semmi. Ugyanugy jött meg.Aztán megint szedtem pár évet, de akkor se semmi. Mikor megint abbahagytam,semmi. Se pattanás,se hízás, se hiszti, se egyéb
2011. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülök ha abbahagytam.Azóta nem vagyok hisztis,évek óta végre először sikerült híznom (!!!) és több az energiám. Jó hát persze nem olyan pontos és több is, nah meg kicsit jobban fáj, de az elhanyagolható, ahhoz képes mi méreg ez a bogyó.
2011. aug. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
5 év szedés után abbahagytam. 2-3 hónapig semmi komoly, a hajam lett zsírosabb, de lehet, hogy nem attól. 3 hónap után: pattanások háton, vállon. Még 1 hónap múlva: pattanások arcon. Most itt tartok. Sok fórumot elolvastam a témáról, elég sokan pattanásosak lettek, állítólag kb 1 év, mire helyreáll a hormonháztartás és elmúlnak a pattik.
2012. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!