Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet most zsíros és...

Mitől lehet most zsíros és pattanásos a bőröm?

Figyelt kérdés
nekem mindig is száraz és szép tiszta volt a bőröm,de annyira,hogy kennem kellett krémmel.25éves vagyok és most olyan zsíros,pattanásos a bőröm,amilyen soha nem volt:(
2011. aug. 16. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hormonváltozástól vagy étrendváltozástól lehet. Nem eszel mostanában sós, zsíros ételeket? Pl. mogyoró? Esetleg még a hirtelen stressztől lehet, lényeg, hogy valamilyen kisebb változás történt az életviteledben.
2011. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem,nem igízán változtattam semmin,sőt,talán most egyáltalán nem vagyok stresszes:)
2011. aug. 16. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló, más gyógyszer?
2011. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kozmetikusom mondta,hogy mindenki átesik ezen a korszakon,amikor pattanásai vannak. Neked most jött el, úgy látszik! Van akinek 15 évesen van ez,van akinek pedig 30 évesen. .(ha meg hülyeséget írtam,elnézést)

Menj el egy kozmetikushoz,nézze meg, vagy egy bőrgyógyászhoz ha nagyon zavar! Írták még itt a hormonális változásokat,az is lehet,nekem pl.: mindig attól jönnek ki,pont a havim előtt..De én megoldom havi 1 arctisztíttatással,aztán hello. Fogamzásgátlót meg sztem ne szedj,ha csak orvos nem ajánlja erősen,mert most írhatjátok,hogy jót tesz stb. de nem természetes,sokáig azzal nem lehet ellenni!

2011. aug. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a bőrgyógyász tud erre válaszolni, és segítséget adni a megszüntetéséhez. Nekem is ő segített.
2011. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!