Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor ez most mi? O. O

Akkor ez most mi? O. O

Figyelt kérdés
még egy éve augusztusban láttam valami olyasmit, hogy megjött volna (3napon keresztül enyhe barna pöttyök, mintha fehérfolyás lett volna, csak barnában) aztán ez decemberig nem jelentkezett. ezek után februártól- áprilisig normálisan megjött, erős vérzéssel stb. május óta meg nem jött meg a menzeszem, csak fehérfolyás. ne élek szexuális életet, viszont sokszor fölfázom, lehet ez az oka :/
2011. aug. 8. 14:34
 1/3 anonim válasza:
53%
tuti, hogy ezaz oka
2011. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hormonrendszereddel is lehetnek pici problémák. De nem hiszem, h nagy gond lenne. Nekem mikor először megjött egy évig csak 3 havonta volt, aztán kihagyogatott...de beáll neked is hamarosan. Addig meg örülj, h nem jön meg. Persze, tudom ez nagyon zavaró is tud lenni, mert akkor szinte bármikor megjöhet-én mindig rettegtem, h éppen kiránduláskor jön majd meg-. Ha mégis aggódsz akkor nyugodtan fordulj gyerek nőgyógyászhoz, hátha tud segíteni.
2011. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, és kiderül mitől van.
2011. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!