Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációs vér nektek is...

A menstruációs vér nektek is büdös 5-6 óra elteltével ilyenkor nyáron?

Figyelt kérdés
Normális jelenség, vagy nekem lehet valami bajom? Megvan a menzesz és a reggel betett betét délutánra büdös a vértől.

júl. 3. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván nem várom meg ezt az állapotot! Melegben még gyakrabban cserélni kell, mint általában.
júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Talán mert ki kellene cserélni akkor is, ha nincs tele. 3-4 óránként.
júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, mivel nem hagyom bent a betétet 5-6 óráig.
júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Undorító. És nem csak igénytelenségre vall, hanem egyáltalán nem is egészséges. Miért nem lehet kicserélni, annak ellenére, ha nincs is tele, ebben a nagy melegben? Persze, hogy büdös lesz. És nem csak te érzed, hanem a környezeted orrát is megcsaphatja.
júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld gyakrabban, pláne nyáron. Nem csak akkor kell cserélni, ha megtelt, cseréld 3 óránként.
júl. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért van bent még délután a reggel betett betét??? Nyilván van szaga a bomló vérnek, nem is értem a kérdést. 2-3 óránként csere, vagy használj kelyhet az szagtalan.
tegnapelőtt 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron amikor nagyritkán betétezek akkor alap, hogy kétóránként cserélem, mert büdösödik.


De ezért is preferálom főleg nyáron a tampont. Nem izzadok bele, nem büdös.

Vagy kehyely.

tegnapelőtt 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!