Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a terhességne...

Mennyi az esélye a terhességnek? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Leginkább érett/tapasztalt nők/anyukák válaszát varom. Tudom hiba volt. Ígyis félek nem kérnék a rosszindulatból. Köszönöm! A menstruációmnak június 21-én (péntek) kellett volna megjönnie és éreztem is az erre utaló jeleket, de június 22-én (szombat) lefeküdtem a párommal (védekezés nélkül,azonban nem ott ment el). Ezt követően június 27-én és 28-án os csináltam tesztet, mindkettő határozottan negatív lett, a menstruációm azonban csak ma július 3-án jött meg és nem annyira intenzív és halványabb (rózsaszínes, pirosas) mint szokott lenni. A hetekben voltam felfázva is illetve elégge új még a szervezetemnek a szex az utóbbi időszakban indult meg leginkább a szexualitás az életemben. Mennyi az esélye a terhességnek? Más egyéb terhességre utaló jelet nem vettem észre magamon, a késésen kívül illetve eléggé rástresszeltem erre így az is közbe játszik. köszönöm a válaszokat!

júl. 3. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Negatív teszt+ megjött, így semmi okod az aggodalomra. Tapasztaltból mondom, hisz én is voltam fiatal és tapasztalatlan, meg könnyen befolyásolható, hogy ez azért tényleg nem játék. Szerencsére nálad se lett semmi probléma belőle, de azért ne legyen rendszer belőle. Nagyon könnyen megvan a baj sajnos.
júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
Ha esetleg teherbe is estél a június 22-ei aktusból, azt még nem mutatja ki semmi. Majd rá 2-3 hétre talán. Szóval ha fura a vérzés, inkább tesztelj később ismét.
júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!