Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Valaki segítse...

Mitől lehet ez? Valaki segítsen kérem (? )

Figyelt kérdés

kb 1 hónapja annyira fáradt vagyok, mindig csak alszok szinte, nézünk vmi filmet vagy mesét a barátommal elalszok, mert olyan fáradt vok,nem tudok mit csinálni, csak alszok:/ és még ha sokat alszok si van h 10 órát akk is fáradt vok :S meg folyton elfekszem a hátam, meg a nyakam is :SSS és nagyon fájnak, aztán a fülledt forró levegőtől hányingerem van, nem tudok meglenni 1 kis ruhában sem :S tuti nem vagyok terhes! meg olyan van még mostanában h amikor szexelünk a barátommal, amikor ujjaz, mostanában kicsit durvább és fáj :S meg bármennyire kívánom is a barátomat olyan nehéz felizgatni, és higgyétek el kívánom,de vhogy olyan nehéz :(( sztetek miért lehet ez ?

bunkó megjegyzések kerüljenek, ez nekem nagyon fontos ...


2011. júl. 7. 23:03
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
nem voltam hormon vizsgálaton, nem nem pattis, ha menstruálok, akk 2-3 kicsi kijön am nem, nem nem vagyok szőrős a normális női szőr növekedésim vannak...
2011. júl. 7. 23:45
 32/39 Cicuskaaa123 válasza:
Hát akkor annyit tudok tanácsolni, hogy étkezz kicsit egészségesebben. És mozogj többet, úgy jobb lesz a vérkeringésed és a közérzeted is. Ne bent legyetek a barátotokkal a lakásban, hanem mozduljatok ki minden nap, ha van rá lehetőségetek. Amúgy egy hormon vizsgálat nem árthat, arra elmehetsz, ha gondolod. Szerintem ezek segíthetnek neked, de ha annyira erős a frontérzékenységed, akkor mindig fog fájni a fejed sajnos, és a fejbetörésed miatt, életed végéig szerintem.
2011. júl. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 Cicuskaaa123 válasza:
Barátoddal.*.. xD
2011. júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
köszia segítséget, nagyon kedves vagy ^^
2011. júl. 7. 23:55
 35/39 Cicuskaaa123 válasza:
Nincs mit. :)
2011. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
:)))
2011. júl. 7. 23:56
 37/39 Cicuskaaa123 válasza:
Remélem megnyugtattalak!
2011. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy progeszteron hiányod van, ami sajnos sok nőt érint. Ezt progeszteron krémmel lehet pótolni, semmi kockázata nincs. Guglizz rá, pl. van egy Women's cream nevű kence, természetes alapanyagokkal.

Lehet megoldaná a problémádat.

Nézz utána a progeszteron hiány tüneteinek is.

Egy próbát megér.

2011. júl. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Próbálj meg több folyadékot inni. Én akkor vagyok nagyon fáradékony, ha keveset iszom. Fejfájást is okozhat a folyadékhiány.
2011. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!