Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Valaki segítse...

Mitől lehet ez? Valaki segítsen kérem (? )

Figyelt kérdés

kb 1 hónapja annyira fáradt vagyok, mindig csak alszok szinte, nézünk vmi filmet vagy mesét a barátommal elalszok, mert olyan fáradt vok,nem tudok mit csinálni, csak alszok:/ és még ha sokat alszok si van h 10 órát akk is fáradt vok :S meg folyton elfekszem a hátam, meg a nyakam is :SSS és nagyon fájnak, aztán a fülledt forró levegőtől hányingerem van, nem tudok meglenni 1 kis ruhában sem :S tuti nem vagyok terhes! meg olyan van még mostanában h amikor szexelünk a barátommal, amikor ujjaz, mostanában kicsit durvább és fáj :S meg bármennyire kívánom is a barátomat olyan nehéz felizgatni, és higgyétek el kívánom,de vhogy olyan nehéz :(( sztetek miért lehet ez ?

bunkó megjegyzések kerüljenek, ez nekem nagyon fontos ...


2011. júl. 7. 23:03
1 2 3 4
 21/39 Cicuskaaa123 válasza:
Nem azt kérdeztem, hogy étkezel. Válaszolj lécci a kérdéseimre, amúgy Az előttem válaszolónak igaza van.. Mindenen görcsölsz..És stresszelsz.
2011. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
milyne krédésedre ?? bocsi elvesztettem a fonalat :(
2011. júl. 7. 23:27
 23/39 Cicuskaaa123 válasza:
Nincs magas vérnyomásod esetleg? Attól is fájhat a fejed.. A fejed pontosan hol fáj? Volt csonttörésed? A cukrod is rendben volt? A hormonjaiddal is minden rendben?
2011. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de úgy írsz, mint egy idegbeteg. És akkor neked nincs pszichés problémád...
2011. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

A kérdező kommentje:

nem mindet hárítom, ebben tévedsz, am meg volt törésem, de nem csont hanem betört a fejem kiskoromban és ezért lettem front érzékeny, kis híján koponxa törésem lett,de szerencsére nem lett.nah ez kicit érthetelen, nem nem magas a vérnyomásom épp h pont jó, bár mostanában picit alacsonyabb mitn szokott lenni :/ a cukrom is rendben van...v is azt mondta a dokim...



A komment megírásának időpontja: ma 23:23 de válaszoltam...

az utolsónak: nem vagyok idegbeteg, nyugodt ember vagyok, de ez felmérgel h nemtudom mi bajom, mert az orvosi leleteim és vizsgálatok szerint nincssemmi bajom!


még aki kérdezte a törést neki szeretném még, hogy : midnehol fája fejem, homlok, csak.

2011. júl. 7. 23:31
 26/39 A kérdező kommentje:
és igen a hormonjaimmal is minden a legnagyobb rendben.sztem sanszos h a front érzékenységem miatt van :( de mit tudok, cisnálni h elmúljanak ezek az érzések?? a barátom azt mondta h normálisabban kellene ennegm, meg több mozgás nem ártana...
2011. júl. 7. 23:32
 27/39 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bajod vs. túl sok a véredben a vas, nekem kicsit ellentmond. Egyébként meg hiába tagadod, akkoris úgy írsz, mint egy idegbeteg, mint aki teljesen ki van kattanva. Nem érdekel, hogy most mitől, de úgy írsz. Ez szerinted nem pszichés probléma? De.

Egyébként meg nem tudom, mi a jó francnak irogatsz ide, amikor mindent olyan k*rvajól tudsz. Tudod, egy értelmes ember ilyenkor elmegy egy alapos kivizsgálásra. Egy értelmes ember ha tanácsot kap, akkor nem zsigerből hárítja, hanem elgondolkozik, hogy lehet tényleg igaza van?... Reménytelen vagy.

2011. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

már bocis, de olvasd már végig létszives!

nemrég voltam vérvételen,a cukrommal nincs bajom, a vasammal sem. ekg-n is nemrgé voltam, homron bajaim sincsennek, akkor ??? és képzeld ki vagyok akadva és sztem szivem joga h ki legyek akadva, ha ilyen bajaom vannak amikor nemtudom h mitől mikro mindenem rendben van !és képzeld nincs semmi pszichs bajom, nem vagyok deigebeteg, épp h alapjáraton egy nyugodt és nehzeen felidegelhető ember vagyok, kérlek ne kezdj el itt analizálni, oké???!!!

2011. júl. 7. 23:41
 29/39 Cicuskaaa123 válasza:
Voltál hormon vizsgálaton? Amúgy nem túl patis a bőröd és nem vagy úgymond túlszőrös?....
2011. júl. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
am meg talán azért tudok, midnen ah te fejezted ki magad k*rva jól, mivel most voltam nemrgé orvosnááál!
2011. júl. 7. 23:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!