Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Valaki segítse...

Mitől lehet ez? Valaki segítsen kérem (? )

Figyelt kérdés

kb 1 hónapja annyira fáradt vagyok, mindig csak alszok szinte, nézünk vmi filmet vagy mesét a barátommal elalszok, mert olyan fáradt vok,nem tudok mit csinálni, csak alszok:/ és még ha sokat alszok si van h 10 órát akk is fáradt vok :S meg folyton elfekszem a hátam, meg a nyakam is :SSS és nagyon fájnak, aztán a fülledt forró levegőtől hányingerem van, nem tudok meglenni 1 kis ruhában sem :S tuti nem vagyok terhes! meg olyan van még mostanában h amikor szexelünk a barátommal, amikor ujjaz, mostanában kicsit durvább és fáj :S meg bármennyire kívánom is a barátomat olyan nehéz felizgatni, és higgyétek el kívánom,de vhogy olyan nehéz :(( sztetek miért lehet ez ?

bunkó megjegyzések kerüljenek, ez nekem nagyon fontos ...


2011. júl. 7. 23:03
1 2 3 4
 11/39 Cicuskaaa123 válasza:
Jah bocsi.. pont akkor írtam, őm.. hát lehet a melegtől vagy rosszul nem bírod a meleget, vagy frontérzékeny vagy.. És a szervezeted így reagál, korábban fordult elő ilyesmi?
2011. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
jah kiegészítés képpen..szívprobléma is okozhat fáradékonyságot..ha ez a baj a házidoki valszeg észreveszi, de elmehetsz kardiológushoz is
2011. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
front érzékeny vagyok :S sajnos elégg :S mondhatni megtudom jósolni előre h esni fog e vagy sem :S néha nagy fájdalmaim vannak, nagyon fája fejem és a térdem is pedig még csak 18 áves vagyok :S most is majd szétrobbana fejem a fájdalomtól :S az előtted lévőnek, nem vagyok vs hiányos, írtam h épp h túé tend bennem a vas, most voltam vérvételen nemrég ...
2011. júl. 7. 23:14
 14/39 A kérdező kommentje:
nemrég volt ekg vizsgálatom is^^ szal nincs baja í szívemnek, épp h azt mondták h ynugodt higgadt ember vagyok és h szép ritmusú szívverésem van...
2011. júl. 7. 23:16
 15/39 A kérdező kommentje:
nem bírom eviselni h iylen meleg van egyszerűen oylan folytogató, meleg és oylan hányingert okoz :( de az már régbb óta :S amióta iylen fülledt nyomott meleg van :S
2011. júl. 7. 23:19
 16/39 Cicuskaaa123 válasza:
Hát.. Menj el házidokihoz mindenképp! Nincs magas vérnyomásod esetleg? Attól is fájhat a fejed.. A fejed pontosan hol fáj? Volt csonttörésed? A cukrod is rendben volt? De szerintem a frontérzékenység lesz a bibi.. Az nagyon kellemetlen tüneteket tud kreálni.
2011. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

Tudod, pszichés probléma alatt nem csak azt kell érteni, hogy idegbeteg vagy. Maga a stressz is okozhat súlyos alvásproblémákat, márpedig mind a leírtakból, mint a stílusodból az jön le, hogy jócskán stresszes vagy, és nem túl kiegyensúlyozott. De persze te ezt jobban tudod, mint a szakemberek...

Egyébként ha úgyis mindenki válaszát hárítod, minek kérdezősködsz itt?

A képlet egyszerű: vagy pszichés ok, vagy orvosi ok. Ha egyik sem, akkor nem lenne ilyen problémád, és nem hisztiznél itt.

2011. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
meg nemtudom miért,de vhogy szinte már áttértem csak a zöldségre gyümölcsre, najó mostanban volt pizza, meg burger kingbe sok, egészségtelen kaja :S de semmi más, semmi normális kaja, és vhogy nem kívánom :S iylne melegbe meg főleg nem :S
2011. júl. 7. 23:20
 19/39 A kérdező kommentje:
nem mindet hárítom, ebben tévedsz, am meg volt törésem, de nem csont hanem betört a fejem kiskoromban és ezért lettem front érzékeny, kis híján koponxa törésem lett,de szerencsére nem lett.nah ez kicit érthetelen, nem nem magas a vérnyomásom épp h pont jó, bár mostanában picit alacsonyabb mitn szokott lenni :/ a cukrom is rendben van...v is azt mondta a dokim...
2011. júl. 7. 23:23
 20/39 anonim válasza:
Lehet valami hormon probléma (nem nemi hormon). Pl pajzsmirigy hormon vagy ilyesmi, az okozhat fáradtságot. Menj el egy dokihoz mindenesetre. Nekem Volt gondom a pajzsmirigyemmel és akkor voltam mindig fáradt és gyenge, mert a pajzsmirigy hormon szabályozza a sejtek energia felvételét.
2011. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!