Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használhatok tampont?

Használhatok tampont?

Figyelt kérdés
nemsokára megyünk nyaralni, most júliusban, és eddig késett és minden bizonnyal pont a nyaralásra fog megjönni, ami azt jelenti, hogy tampon használata nélkül esélyem sincsen vízbe menni (Balaton). Anyum mondta, hogyha ki akarom próbálni, kipróbálhatom, csak szóljak neki, és akkor vesz mini-t. Egyszer kipróbáltam, de nem sikerült felraknom. Pedig el lazultam, meg minden. Ez úgy 2 hónappal ez előtt volt. Ti mit gondoltok mit tegyek?
2011. júl. 6. 13:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szánalmas, amikor pasik akarják elmagyarázni, hogy kell használni a tampont. Élvezitek, vagy mi van?



A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:43


Elgurult a gyógyszer,vagy mi a probléma?

Én is hozzászóltam és 34 éves nő vagyok,helyeseltem az előttem válaszolóknak,mert igazuk van és egyben a saját tapasztalatomat írtam le,hogy segítsek a kérdezőnek!

2011. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
kicsit félreértett valamit:D
2011. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
persze, ob mini az a legjobb,lehet kicsit be kell krémezni a végét,néha énis úgy szoktam felrakni,)és lazulj el
2011. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Krémet semmiképp ne jutass a hüvelyedbe!
2011. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
jééézusom, be ne krémezd!!!
2011. júl. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!