Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek már volt hasonló...

Akinek már volt hasonló problémája, mit javasol? Már tehetetlen vagyok.

Figyelt kérdés
Már elég régóta, kb 2 éve küzdök fehérfolyással, gombával és szinte már minden kúpot, kenőcsöt, alternatív módot kipróbáltam. Egy hónap múlva azonban újra visszatérnek a tünetek és már eléggé rossz, hogy ennyiszer kell járnom nődokihoz. Igazat megvallva, én már a nőgyógyászokban sem hiszek. A párommal óvszerrel szexelünk, és az aktus közben is fáj az egész, néha égő érzést is érzek. Nem tudom mit tehetnék még, de el akarom kerülni a sok gyógyszert és valami hatásosabb dolgot keresek. Ha valaki tud valami hasznos alternatív kezelést, illetve aki hasonló gonddal küzd az írjon. Köszi.
2011. jún. 8. 19:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt nagyon sokszor,elmentem a háziorvosomhoz és mondtam neki hogy elég sűrűn van,de nem használ a Canesten Combi!Ő azt mondta azért van ilyen sokszor mert nem lett kigyógyítva a szervezetemből a gomba!Írt fel valami erős kapszulát,amit páromnak is kellett szedni 2szemet azt hiszem!Nekem pedig 3 hónapig 1 szemet!Azóta lekopogom nem volt!:)
2011. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mi a neve ennek az erős gyógyszernek?
2011. jún. 24. 21:04
 13/17 anonim ***** válasza:
Már nem tudom,a házi orvosodhoz elmész és elmodod neki a panaszod biztos segít és nem kell nőgyógyászhoz szaladgálni!+ még hüvely kúpot is ír fel csak szólj neki!Csak azért emlékszem hogy ,,erős" mert nem véletlen hogy havi 1db-ot kellett szednem 3x!Nagy mennyiségben káros a májra...stb!Remélem hasznos volt a válaszom!? Ne aggódj sok nőnek van ilyen problémája!Csak hatásosan kell kikezelni!Én is utáltam magam,közbe nem én tehetek róla!Hajlamossab voltam rá+sok stressz!Az is kihozza!Ja és az antibiotikum is ha hosszan szeded!
2011. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy Fluconer vagy Flucohexal az az erős gyógyszer. Nekem ilyet kellett egyszer szednem, és azt hiszem heti 1 szemet.
2011. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, egyébként én is évekig küzdöttem ugyan ezzel... Aztán az egyik orvos hajlandó volt elárulni, hogy méhszájsebem van, azt lefagyasztották. Utána elkezdtem irrigálni tejsavas oldattal, naponta. 3 hónap után elmúlt a problémám és az elmúlt fél évben nem is jött vissza (heti egyszer még irrigálok).

22/L

2011. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat, utána nézek minden megemlített lehetőségnek:)
2011. jún. 25. 09:11
 17/17 anonim ***** válasza:
21:32 vagyok!Igen azt hiszem már szedtem flucohexalt is de az nem sokat ért!Vagy már nem tudom annyi féle gyógyszert szedetem már!:) Kérdező ha nő a házi orvosod kérj tőle segítséget!!!Mindenképp segít!De ha férfi szerintem az sem gáz!Érted vannak!
2011. jún. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!