Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Valakinek hasonló...

Mi lehet ez? Valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
A nemi szervem mellett, a combom és a nemi szervem között 1 bőr alatti púp van, ha meg fogom akkor olyan mint 1 golyó. Mitől lehet ez? Volt már előbb is ilyenem, de aztán úgy eltűnt...volt a nemi szervemen belül is...17/l
2011. márc. 13. 00:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen régebben, pont ilyen golyószerű púp,de nekem fájt is.

Aztán egyik nap megnyomkodtam - és mint egy óriási pattanás...kidurrant.

De ha teljesen nyugodt szeretnél lenni, mutasd meg magad egy bőrgyógyásznak!:)


Jobbulást neked!

32/L

2011. márc. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem mutasd meg orvosnak.
2011. márc. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló!A nők egészsége rovatban,hogy lenne hererák?.Nagyon értelmes lehetsz,meglátszik a százalékodon is.Semmi gond,ha lenullázod magad,végleg tiltanak:-).Kérdező,valószínű borotválkozol és belül keletkezik egy gyulladás,nehogy elkezd otthon szurkálni,vagy nyomogatni...mert nagyobb bajt csinálhatsz vele.És ne borotválkozz,használj krémet,vagy habot,gyantát.Ha viszont nem borotválkozol,nem tudom mi lehet a gond.
2011. márc. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mostanában nem borotválkoztam...egyébként nekem is fáj ha nyomom :S első válaszoló meglettem volna a válaszod nélkül is!!
2011. márc. 13. 10:50
 5/10 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen problémám, nekem segített a kamilla tea.

Magamtól találtam ezt a gyógymódot és gondoltam ártani nem árthat. Megittam a teát és a kiázott teafiltert odatettem a púpra éjszakára. Lehet h ki fogtok nevetni de másnapra elmúlt a gyulladás és kisebb lett :)

2011. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 08:45-nek.

Nem tudsz nevemen hívni te tahó ? Illene illendőséget tanulnod még !


Nem láttam, hogy lány, közvetlen alatta volt egy hererákos kérdés, azt hitttem ő írta azt is le. Egyébként nem tíltanak, ha pedig igen vissza lehet regisztrálni.

2011. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
te tanulatlan!Tényleg azt gondolod hogy neked jár a tisztelet?!:-)pff...még szánalmas is vagy.
2011. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Nekem magától szokott elmúlni. Max 1 hétig tart. Csak nem tudom mitől jön ki, és ez nagyon idegesítő...
2011. márc. 13. 21:47
 9/10 anonim ***** válasza:
te nem bölcséshallgató vagy,hanem bölcsödés.Ez nagy különbség:-)...de ha már itt tartunk akkor én is azt írok amit akarok,szóval én vagy Orbán Viktor:-)....te pedig az alatvalom(vagyis a parasztom):-)hehheh
2011. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Papupcsopics Ilza:


Léccives már, etess mást! Ott írja, h nők egészsége, meg még azt is odaírtam h 17/l...

2011. márc. 14. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!