Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek hasonló problémája van...

Akinek hasonló problémája van mint nekem, talált már megoldást rá? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nekem gond van a hormonháztartásommal és emiatt túlzott szőrnövekedés alakult ki nálam. Nem csak egy-két testrészemen hanem az egész testemen több a szőr mint az átlagnak. Ezidáig nem tudott senki segíteni. Most arra lennék kíváncsi hogy van-e valaki aki szintén ilyen gondokkal küzd vagy küzdött és ha talált megoldást, mi lenne az? Köszönöm a válaszokat és remélem találok majd közöttük olyat is ami reményt kelthet a problémám megszüntetésére!
2010. jún. 8. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyan nem én, de egy barátnőmnek van ilyen problémája. Főleg az arcszőrzete zavarja, ugyanis sötét a haja is.

Kipróbált mindenféle hormonkészítményt, fogamzásgátlót, orvosról-orvosra járt, a lézeres eltávolítást is kipróbálta, de egyik sem vált be, végül is sajnos egyik sem vált be, így hát az arc szörzetét napi szinten csipegeti, sűrűn gyantáz.

De azért próbálj meg elmenni orvoshoz.

2010. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mintha rólam beszéltél volna...én is voltam már több orvosnál is de eddig hiába szedtem bármilyen gyógyszert nem segített. Az arcom miatt járok villanófényes kezelésre de az is csak kevés ideig hat mert ha kihagyok több időt akkor ugyanúgy visszanő az is ami addig nem nőtt. Emellett sok szőke szőr is van ami azért szintén kellemetlen.

Azért köszönöm a válaszod és remélem valaki tud írni valami jót is..még bízom benne egy kicsit habár egyre kevésbé sajnos.

2010. jún. 8. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Endokrinológusnál voltál? Szerintem ő tudna igazán segíteni. A megfelelő hormonkészítménnyel javulni kell az állapotodnak. Különben menszid rendben?
2010. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen endokrinológusnál voltam. Ő írt fel gyógyszert aminek elvileg használnia kellene de nálam sajnos mégsem hatott. Ráadásul a gyógyszerek miatt szedtem fel plusz kilókat is. Egyébként a menstruációm rendben van.
2010. jún. 8. 22:27
 5/5 anonim ***** válasza:
menj el onkológushoz...barátnőmnek bejött.nem tudom h mit csinál meg hogy ,de őt kikezelte,persze nem 1 hét alatt
2010. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!