Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak a pattanások miatt...

Csak a pattanások miatt fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Sziasztok!16éves vagyok és 3-4 éve küzdök a pattanások ellen.Egy időre elmúltak,de ősszel már aknés,csúnya pöttyös volt az arcom.Elmentem bőrgyógyászhoz,írt gyógyszereket és helyrejött.Nemrég kezdtem el nemi életet élni és újra pattanásos lettem.Nem aknék,hanem apró pattanások,főleg a homlokomon.Ahol előtte akne volt,ott tiszta.Olyan mintha tisztátalan lenne a bőröm pedig naponta tísztítom.Már ott vagyok,hogy fogamzásgátlót irattatok fel.Nővéremnek bevált és ráadásul a menzeszem is rendszertelen és nem akarok ezentúl attól félni,ha egy hónapba nem jön meg,hogy terhes vagyok vagy akármi.Sok rémhírt hallottam,hogy ilyen fiatalon nem kéne elkezdeni szedni.Szerintetek?
2011. jún. 5. 13:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem-nem.Már lemondtam róla,hogy szedek.Azt hiszem 5-6 éve menstruálok és remélem ez még a pubertásnak tehető be,mert a szindrómától nagyon félek.:S
2011. jún. 5. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!