Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cukorbetegség és fogamzásgátlás?

Cukorbetegség és fogamzásgátlás?

Figyelt kérdés
Szeretnék azokhoz a nőkhöz fordulni,akik cukorbetegek!A kérdésem az lenne,hogy ki milyen fogamzásgátlási módszert használ(óvszer kivételével) és hogyan vált be neki?Nekem az orvos nemrég írta fel a Nuvaring hüvelygyűrűt,nemsokára elkezdem használni.Ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalat?
2011. máj. 7. 13:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Juj olyan hosszú ideje már? :O Nekem ez a 4 év is soknak tűnik. Bár most már azt nem tudom elképzelni ahogy előtte éltem :D
2011. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

én alig fél éve vagyok cukorbeteg, mikor rákérdeztem a diabetológusnál hogy szedhetek e fogamzásgátlót azt mondta h minél alacsonyabb hormontartalmút, de különben szedhetek.

1-es tipusú vagyok napi 4x-i szurka.az én gyógyszerem a tri-regol, 3800ft 3 hónapra és semmi köze nincs a cukromhoz, fel se dobja, le sem viszi.

azt én is úgy tudom, hogyha már szövődményes akkor tilos szedni.

2011. jún. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!